Wypadek, który wydarzył się kilka dni temu w Katowicach, wstrząsnął całą Polską. Sprawą śmierci 19-letniej Barbary przejęli się wszyscy. Dziewczyna zginęła w ubiegłą sobotę. Została zabita przez kierowcę autobusu miejskiego, który celowo wjechał w grupę agresywnych ludzi. Mężczyzna usłyszał zarzut zabójstwa. Zmarła zostawiła narzeczonego i dwójkę dzieci.

Ostatnio na Facebooku zmarłej dziewczyny pojawiło się drastyczne zdjęcia, które miało rzekomo przedstawiać ciało zmarłej. Fotografia szybko została usunięta. Niewiadomo, jak doszlo do tego ze zdjecie pojawilo się w mediach społecznościowych. Wciąż wielu internautów posiada fotografię, którą pobrali z portalu i przysylali meidzy sobą. Wielu zastanawiało się nad tym, jak fotografia znalazła się w sieci. Wśród podejrzanych znaleźli się funkcjonariusze.

Sprawa zajęła się prokuratura, która stara sie ustalic zrodlo. Nieuniknione, że w procederze brali udział Policjanci. Któryś z funkcjonariuszy mógł udostępnić zdjęcie, które trafiło następnie do sieci.

-Z uwagi na charakter sprawy nie udzielamy informacji na tym etapie. Prokuratura okręgowa powzięła informacje w tej sprawie i badamy ją - mówi rzecznik katowickiej okręgówki.

To też może cię zainteresować: Czekają nas obfite opady deszczu niosące spore problemy. Czego jeszcze można spodziewać się zgodnie z najnowszymi przewidywaniami synoptyków

O tym się mówi: Będzie w końcu pensja dla pierwszej damy? Polityk zapowiedział ostateczne uregulowanie tej kwestii. Kiedy można liczyć na projekt