Steffen Möller był bez wątpienia jedną z najbardziej popularnych i lubianych person polskiej telewizji. Aktor znany był głównie z serialu “M jak miłość”. Ponadto aktor niemieckiego pochodzenia występował także w popularnym kilka lat temu kultowym programie „Europa da się lubić”.

Swoją popularność w Polsce zyskał dzięki roli w jednym z najpopularniejszych polskich seriali „M jak miłość”. Tam właśnie zagrał charakterystycznego Niemca Stefana Möllera.

Choć Steffen był szalenie lubianą osobowością, od jakiegoś czasu aktor nie występuje już w polskich mediach. Mimo wszystko fani serialu “M jak miłość” z radością wspominają jego bohatera. Wielu z nich zastanawia się nad tym, co teraz dzieje się z ich ukochanym aktorem.

Raz na jakiś czas sympatycy serialu “M jak miłość” poszukują informacji na temat tego, co się stało ze Steffenem. Wielu z nich zastanawia się nad tym, czy będzie jeszcze szansa na jego powrót do obsady. Jeśli nie, to czy w ogóle aktor rozważa powrót do telewizji?

Od dłuższego czasu Steffen nie udziela wywiadów, w jednym z ostatnich, które znaleźliśmy w sieci, czytamy, że nie zamierza wracać do mediów. Aktualnie Steffen dzieli swoje zycie miedzy Berlin a Warszawę, która kocha prawdziwą miłością.

- Nie. To był bardzo fajny rozdział w moim życiu. Wszystko zawdzięczam serialowi i telewizji ogólnie. Ale trzeba iść do przodu. - wyznał Steffen Möller.

To też może cię zainteresować: Czekają nas obfite opady deszczu niosące spore problemy. Czego jeszcze można spodziewać się zgodnie z najnowszymi przewidywaniami synoptyków

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda zaszła w ciążę? Niebywałe doniesienia mediów o narzeczonej Antka Królikowskiego. Aktorka pójdzie do ołtarza z brzuszkiem? Ślub na dniach

O tym się mówi: Będzie w końcu pensja dla pierwszej damy? Polityk zapowiedział ostateczne uregulowanie tej kwestii. Kiedy można liczyć na projekt