Utrata ukochanej osoby nigdy nie jest łatwa, ale dla jednej biednej kobiety jej doświadczenie ze śmiercią męża poszło ze złego na gorsze po nieuzasadnionej i niegrzecznej prośbie jej rodziny.

Miała oddać prezenty otrzymane od męża

Pogrążona w żałobie wdowa udała się do Reddit, aby wyjaśnić, że jej szwagierka nęka ją w mediach społecznościowych zaledwie sześć miesięcy po pogrzebie jej zmarłego męża, domagając się od kobiety zwrotu pierścionka zaręczynowego, obrączki i obrączki z okazji rocznicy ślubu, które małżonek kupił dla niej.

Napisała: „Daniel i ja byliśmy małżeństwem przez 1,5 roku, razem przez 7. Otrzymałam od niego pierścionek zaręczynowy, obrączkę ślubną i obrączkę na wieczność (prezent na rocznicę ślubu po roku małżeństwa).”

Kobieta wyjaśniła, że ​​jej mąż zginął w wypadku, ale nie podała żadnych dalszych szczegółów i powiedziała, że ​​prawie nie rozmawiała z jego rodziną w ciągu sześciu miesięcy od jego pogrzebu. Ale cisza została przerwana, gdy jej szwagierka skontaktowała się na Facebooku i powiedziała jej, że musi oddać pierścionki. Kobieta dodała: „Wczoraj moja była szwagierka wysłała mi wiadomość na Facebooku. Trochę za często wrzucam coś na Facebooku, a oni wiedzieli o moim pierścieniu wieczności, a także o innych pierścieniach. Moja szwagierka chce, żebym im zwróciła wszystkie pierścionki, bo mówią, że Daniel za nie zapłacił, a ponieważ umarł, należą do rodziny. Już oddałam im rzeczy, które miał z dzieciństwa. Razem ze zdjęciami, które miał, zanim go poznałam. Daniel i ja nie mieliśmy dzieci, więc przypuszczam, że nie jestem już rodziną”.

Wdowa powiedziała wtedy, że nie chce dawać pierścionków rodzinie, ponieważ żywi do nich sentyment po zmarłym mężu. Powiedziała: „Byłabym w porządku, gdybym dała im moją zwykłą obrączkę ślubną, ale dwie pozostałe są piękne, drogie (łącznie 19K) i przypominają mi najlepszy czas w moim życiu. Dałabym im obrączkę mojego męża, ale został pochowany razem z nią”. Kobieta twierdziła, że ​​grożono jej postępowaniem prawnym.

Inni użytkownicy Reddita byli zaskoczeni wiadomością od szwagierki i doradzili wdowie, aby zerwała wszelkie więzi z rodziną męża i zatrzymała pierścionki. Jeden z nich napisał: „Prośba do wdowy o obrączki ślubne sześć miesięcy po stracie męża jest bardzo podejrzana. Zerwałbym WSZYSTKIE więzi z tymi ludźmi. „Te pierścionki są TWOJE, to były prezenty. Ci ludzie są obrzydliwi".

Co Wy sądzicie o tej dziwnej sytuacji?

O tym sie mówi: Dantejskie sceny w trakcie wesela. Najszczęśliwszy dzień w życiu zamienił się w prawdziwy koszmar. Co się stało

Zerknij: Mężczyzna zrobił zakupy spożywcze. Nie spodziewał się, że będzie to początek inwazji robactwa. Co się stało