Danuta Holecka jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek i prezenterek "Wiadomości" Telewizji Polskiej. Znana jest z profesjonalnego podejścia do wykonywanej pracy, co widać w głównym wydaniu "Wiadomości" Telewizji Polskiej.

Ostatnio zaskakuje ku uciesze widzów

Jej zniknięcie skomentowała stacja TVP wyjasniając, że dziennikarka nie zniknęła z anteny z powodów kadrowych, a jedynie udała się na zasłużony urlop wypoczynkowy. Jej powrót do "Wiadomości" sprawił, że jej sympatycy odetchnęli z ulgą.

Zaraz po powrocie z urlopu poprowadziła główne wydanie "Wiadomości" wieczorem, zaraz przed meczem polskiej reprezentacji w piłce nożnej z druzyną z Hiszpanii, którą pokonali na Euro 2020. Na znak solidarności z rodakami, ubrała się w narodowe barwy, co zwróciło uwagę widzów.

Środowe główne wydanie "Wiadomości" poprowadziła odmieniona Danuta Holecka. Kolejny raz sprawiła, że czujne oko opinii publicznej spoczęłona jej wizerunku na dłużej. Należy pamiętać, że gdy kobieta wciąż prezentuje ten sam styl, każda zmiana w jej wizerunku, nawet ta najdrobniejsza od razu staje się widoczna. Tak się stało w przypadku zmiany w wizerunku dziennikarki "Wiadomości".

Jej fryzura, choć nie przeszła spektakularnych zmian, ukazała się w odświeżonej wersji. Precyzujne, acz delikatne strzyżenie nadało włosom dziennikarki lekkości i świeżości, a przesunięty na środek przedziałek podkreślił symetrię twarzy Danuty Holeckiej.

Jak wielu zauważyło zapewne wielokrotnie w swoim życiu, zmiana fryzury u kobiety często oznacza też zmiany w jej życiu. Tabloidy zatem zaczęły spekulacje, czy aby w życiu prywatnym Danuty Holeckiej zaszły jakieś poważne zmiany?

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Zosia Zborowska została mamą. Są już znane są płeć i imię maleństwa. Pokazano też zdjęcie

Zerknij: Mężczyzna zrobił zakupy spożywcze. Nie spodziewał się, że będzie to początek inwazji robactwa. Co się stało

Nie przegap też tego: Prezydent Andrzej Duda tłumaczy się z popełnionej gafy. Czy udało mu się wyjść z niej z twarzą? O czym mowa