Młody mężczyzna ukraińskiego pochodzenia przybył do Polski, by skończyć tu studia, znalazł także pracę i dobrze radził sobie odnosząc sukcesy. Jest lubiany wśród przyjaciół i znajomych, a rodzina jest z niego bardzo dumna. Vladislav zaginął w tajemniczych okolicznościach podczas zabawy we wrocławskim klubie "Wyspa Tamka" 13 czerwca 2020 roku.

Tajemnicze zaginięcie Vlada spędza sen z powiek jego najbliższych

Gdy znajomi, z którymi Vladislav imprezował w klubie nad rzeką Odrą zdali sobie sprawę, że pozostały po nim jedynie buty i telefon komórkowy, była godzina 9:00. Zaginięcia 24-letniego wówczas mężczyzny nie zgłoszono od razu. Nikt nie zainteresował się jego nieobecnością, a co dziwniejsze, nie zgłoszono jego zaginięcia...

Na mediach społecznościowych mama Vlada, pani Irina Shchur regularnie publikuje ogłoszenia o zaginięciu syna, a także informacje zdobyte w wyniku własnych działań w sprawie poszukiwań. W postach można też poznać rysopis Vlada, z którego dowiadujemy się, że zaginiony jest szczupły, ma 176 cm wzrostu, ciemnoblond włosy i brązowe oczy.

Dzisiaj, 3 sierpnia Vladislav kończy 25 lat

Od pani Iriny Shchur wiemy, że z Kancelarii Prezydenta Andrzeja Dudy otrzymała odpowiedź na pismo, w którym zostały opisane okoliczności zaginięcia Vlada, dotychczasowe ustalenia śledczych, a także propozycje dalszych działań i miejsc, które dotychczas nie zostały sprawdzone podczas działań poszukiwawczych. To może w najbliższym czasie pomóc w ujawnieniu kolejnych faktów w sprawie.

Na facebookowym koncie pani Iriny pojawił się dzisiaj bardzo poruszający post z urodzinowymi życzeniami dla Vladislava, który kończy dziś 25 lat. W komentarzach posypały się liczne życzenia i słowa wsparcia.

źródło: Facebook/Irina Irina

Miejmy nadzieję, że wytrwałe starania najbliższych zaginionego przyniosą efekt w postaci szczęśliwego powrotu Vlada do domu, czego serdecznie mu życzymy. O sprawie zaginięcia Vlada pisaliśmy już wcześniej, można przeczytać to TUTAJ.

O tym pisaliśmy: Wciąż trwają poszukiwania zaginionego w 2020 roku Vlada Shchura. 24-latek zniknął bez śladu. Matka błaga o pomoc

Zerknij: Rządowe zmiany w ramach nowego polskiego ładu. Co się zmieni w systemie emerytalnym? Kto ile zyska