Sezon urlopowy w pełni i wielu Polaków udało się na upragnione wakacje dzierżąc w dłoniach wymagane paszporty świadczące o zaszczepieniu lub uzyskaniu statusu ozdrowieńca. Media społecznościowe od tygodni pękają w szwach od fotorelacji z wyjazdów "zwykłych Kowalskich", a także celebrytów lawirujących po zagranicznych plażach.

Agnieszka Woźniak-Starak już dawno nie miała ani chwil odpoczynku

Jedni regularnie wyjeżdżają na wakacje w sezonie letnim i poza nim, inni już od dawna nie mieli możliwości wyjechać gdziekolwiek, między innymi z powodu obowiązków służbowych. Do tej grupy pracusiów należy też Agnieszka Woźniak-Starak, wdowa po tragicznie zmarłym producencie filmowym Piotrze Woźniaku-Staraku.

Choć publikowała na swoim koncie na Instagramie regularnie zdjęcia z mazurskich, czy górskich wypraw, nie były one na tyle oderwane od codziennych obowiązków i zmartwień, by mogła mówić o prawdziwym urlopowym relaksie.

Najnowsze publikacje na jej instagramowym koncie potwierdzają tabloidowe doniesienia o tym, że celebrytka w końcu doczekała się upragnionego urlopu. Będzie mogła w pełni się zrelaksować i naładować energią swoje baterie wyczerpane wydarzeniami ostatnich miesięcy...

Co sądzicie o wakacyjnych wyjazdach? Preferujecie te krajowe, czy jednak wolicie zagraniczne szaleństwo?

O tym się mówi: Rafał Trzaskowski zdradził swoje plany odnośnie współpracy z Donaldem Tuskiem. Jakie warunki muszą być spełnione

Zerknij: Kolejna seniorka dała się nabrać oszustom. Nową metodą złodzieje wyłudzili od 83-latki wszystkie oszczędności