Jednak jak podaje "Jastrzab Post", nie tylko aktorka i świeżo urodzona córeczka były wówczas bohaterkami. Okazuje się bowiem, że ich mąż i tatuś także spisał się na medal, o czym sam opowiedział zaraz po narodzinach córeczki.

Emilka doczekała się siostrzyczki

Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela pobrali się w 2018 roku, a już rok po ślubie przywitali na świecie swoją pierwszą córeczkę Emilkę. Szczęśliwa para z radością dzieli się z fanami swoimi planami na dalszy rozwój rodzinki i nigdy nie ukrywali, że na jednym dziecku nie zamierzają poprzestać.

Na mediach społecznościowych wciąż publikują fotorelacje ze swojego życia rodzinnego i zawodowego, reklamując przy okazji różne produkty.

Gdy Agnieszka Kaczorowska-Pela poruszyła na mediach społecznościowych temat przedwczesnych gratulacji z powodu ciąży, wszyscy już mieli pewność, że wcześniejsze przypuszczenia i domysły były słuszne, jednak gratulacje z powodu ciąży mocno wpłynęły na aktorkęi jej samopoczucie.

Poszło o zdjęcie, na którym aktorka pozuje w białej koszuli, które wielu internautów odebrało jako przemycenie informacji o ciąży. Pisząc gratulacje wspominali o widocznym brzuszku, którego jeszcze nawet nie było, a artystka wówczas nie miała pojęcia, że jest w pierwszym miesiącu ciąży...

Internauci tym samym zepsuli małżonkom ten cudowny moment zaskoczenia informacją o ciąży, o której zapewne chcieli poinformować w swoim czasie... Najnowsza publikacja Agnieszki zdradza ewidentnie, że młodsza siostra Emilki zawitała na świecie, a małżonkowie pławią się w szczęściu i miłości.

Maciej napisał na Instagramie, że podczas skurczy porodowych podrzymywał żonie głowę i nogi, aby ulżyć jej podczas porodu - Okazuje się, że leżąc na materacu, podtrzymując jej głowę i nogi podczas skurczu, synchronizując oddech i krzycząc razem z nią, byłem w tym jeszcze bardziej. Powtórzę to, co napisałem dwa lata temu – moja żona to bohaterka! Kocham Cię @agakaczor! Gabi – witaj na świecie córeczko!

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Maciek Pela (@maciek.pela)

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Wielu mieszkańców Polski mocno zaskoczyły skutki "Programu Mieszkanie Plus". Brutalna rzeczywistość rozwiała marzenia wielu rodzin. O co chodzi

Zerknij: Donald Tusk zdecydował się na wiele odważnych kroków. Niektóre decyzje były dla nich sporym zaskoczeniem