Urodziły się nie całkiem typowe dziewczynki, a rodzice nie chcieli mieć z nimi nic wspólnego, zostawili je w szpitalu i już o nich nie wspominali. Co się z nimi stało i kim stały się wiele lat później?

Gdy tylko rodzice spojrzeli na swoje córki, nawet nie pomyśleli o zabraniu ich do domu. Przy takich powikłaniach konieczna była szczególna opieka, stałe wsparcie lekarzy. Rodzice nie mieli takich możliwości.

Ale te syjamskie bliźniaki miały szczęście. Para szukała dziecka, ale natychmiast postanowiła adoptować dziewczynki, dać im dom i zrobić wszystko, co możliwe dla ich normalnego rozwoju.

Państwo Harrison zrozumieli, że dziewczynki mają przejść operację: dzieci muszą być rozdzielone, aby mogły normalnie rosnąć i rozwijać się. Przeprowadzili niezbędne badania: lekarze zalecili odczekanie co najmniej 9 miesięcy, aż dziewczęta podrosną i staną się silniejsze.

Operacja zakończyła się sukcesem; była prowadzona przez najlepszych specjalistów, jakich można było znaleźć. A potem dziewczyny zaczęły się rozwijać jak zwykłe dzieci. Po urodzeniu nikt nawet nie przypuszczał, że tak się potoczy ich los. Zyskały niezależność, przestrzeń osobistą. Na szczęście wszystkie narządy wewnętrzne rozwinęły się normalnie: brakowało tylko jednej nogi.

A można było to rozwiązać tylko za pomocą pieniędzy: rodzice zastępczy zainwestowali w protezy nóg współczesnego pokolenia, aby ich córki mogły samodzielnie nauczyć się chodzić. Siostry w rodzinie były naprawdę kochane bez pamięci: nie wszyscy krewni są tak kochani.

Co stało się potem z siostrami? Rodzina Jeffa i Daphne posiada farmę, a dziewczynki tam dorastały. Nauczyły się robić wszystko, co było potrzebne, wzmocniły się fizycznie, uformowały zdecydowany charakter. I choć fizycznie różniły się od zdrowych ludzi, ich ciężka praca pomogła przezwyciężyć wszystkie braki. Żyją normalnym życiem, jak wszystkie dzieci: każda ma przyjaciół i hobby.

Trzecia siostra, która nie była bliźniaczką syjamską, również dorasta z nimi; dziewczyny nie mają nikogo bliżej siebie. Są tak różne! Rodzice je kochają, ponieważ od dawna pragnęli córek. Faktem jest, że mają już trzech adoptowanych chłopców, a Daphne chciała mieć córkę.Rodzina okazała się wyjątkowa, często jest pokazywana w telewizji. Ludzie są zainteresowani ich oglądaniem.

Tymczasem siostry mają już 17 lat, są szczęśliwe z życia i ufne w przyszłość. Rzadko zwykli ludzie traktują życie z takim samym optymizmem, ale trojaczki wierzą, że życie jest piękne.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI