27 lat później jej oddanie i bezgraniczna miłość do sąsiada dosłownie uratowały życie Ingeborgi.

Ingeborga Mackintosh wybrała niezwykły i bardzo trudny zawód. Jest opiekunką dzieci porzuconych przez rodziców. Ponad 120 000 porzuconych dzieci znalazło ciepło, uwagę i opiekę w domu swojej przybranej matki.

I choć Ingeborga traktowała każde dziecko z bezgranicznym zachwytem i miłością, to dziecko po prostu podbiło jej serce.
W opuszczonym przez rodziców sierocińcu Ingeborga spotkała 4-letnie dziecko i od razu zorientowała się, że to jej syn. Nie udało się jednak od razu adoptować małego Jordana.

Pomimo przyjaznej postawy władz opiekuńczych, Mackintosh nie pozwolono zabrać dziecka do siebie. Jak się okazało, biologiczna matka chłopca postawiła warunek – tylko rodzina afroamerykańska lub mieszana mogła adoptować Jordana. W wyniku bezowocnych poszukiwań Jordan w końcu został oficjalnym synem Ingeborg Mackintosh.

Szczęśliwe życie poszło własną drogą. Chłopiec stał się dorosłym, niezależnym mężczyzną. Jednak zawsze pamiętał tą, która zastąpiła matkę i przywróciła mu wiarę w ludzi. Jordan był nieskończenie wdzięczny Mackintosh za dzieciństwo - za opiekę i miłość, jaką mu okazywała. A kilka miesięcy temu miał okazję podziękować matce. U Ingeborgii stwierdzono policystozę nerek i konieczna była pilna operacja na przeszczepie. Nie trzeba dodawać, że kolejka po dawców narządów jest ogromna. Ludzie czekają od lat, a często nie doczekują się za życia.

Zdając sobie z tego sprawę, Mackintosh przyzwyczaiła się do tego, że jej życie, które bez litości spędziła na pomaganiu innym, dobiega końca. Ale wtedy interweniował jej ulubiony syn… Gdy tylko Jordan dowiedział się o chorobie swojej matki, od razu przeszedł wszystkie niezbędne testy, aby sprawdzić kompatybilność. Okazało się, że jego nerka całkowicie nadaje się do przeszczepu. Bez cienia wątpliwości chłopiec oddał część siebie swojej adopcyjnej mamie. Na szczęście operacja się powiodła i teraz Ingeborga nadal żyje ku uciesze wszystkich swoich adoptowanych dzieci i oczywiście Jordana.
Cudowny i absolutnie symboliczny niuans: operacja została wykonana w przeddzień Dnia Matki. I to nie ma znaczenia - matka czy zastępcza matka!

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI