Te słowa przedstawiają życie 86-letniej wdowy z Serbii, która nagle odziedziczyła majątek po zmarłym mężu. To, co zrobiła z tymi pieniędzmi, na pewno Cię zaskoczy!

Maria Zlatik jest biedną kobietą z Serbii. Przez wiele lat żyła z jałmużny sąsiadów. Dobrzy ludzie chętnie przynosili staruszce wszystko, czego potrzebowała, nie żądając niczego w zamian.

staruszka, screen YT
staruszka, screen YT
staruszka, screen YT

W 1956 roku Maria i jej mąż Momcilo przeprowadzili się z Serbii do Australii. Mąż pracował jako stolarz, a żona czuwała nad domem. Półtora roku później Maria postanowiła wrócić do Serbii, aby zaopiekować się chorą matką.

Początkowo para utrzymywała kontakt, ale, jak na ironię, Maria nie była w stanie wrócić do Australii, gdy zmarli jej rodzice. Od tego czasu ich związek zaczął się pogarszać. W końcu zapomnieli o sobie.

staruszka, screen YT
staruszka, screen YT
staruszka, screen YT

Maria od kilku lat mieszka sama. Teraz jest na emeryturze, państwo płaci jej 100 dolarów miesięcznie. Na szczęście większość sąsiadów traktuje ją jak członka rodziny.

Pewnego dnia, jednego zwyczajnego dnia, po miejscowej osadzie zaczęły krążyć ciekawe wiadomości. Maria powiedziała, że ​​jej były mąż zmarł i był bardzo bogaty przed śmiercią.

Maria wiedziała, że ​​jej mąż znalazł nową żonę. Dowiedziała się także o jego śmierci. Kilka lat później otrzymała największą niespodziankę swojego życia. Starszej kobiecie powiedziano, że powinna otrzymać spadek w wysokości 941.512,58 dolarów australijskich – około miliona dolarów. Fundusze te zostały jej przekazane przez jej zmarłego byłego męża.
Ludzie zdecydowali, że Maria zacznie nowe życie i dożyje starości. Jednak nawet nie podejrzewali, że babcia miała zupełnie inny plan.

staruszka, screen YT
staruszka, screen YT
staruszka, screen YT

W dowód wdzięczności babcia całą kwotę przekazała sąsiadom, którzy przez wiele lat ją karmili i pomagali na wszelkie sposoby.

"Nie potrzebuję pieniędzy. Mam wszystko: wodę, chleb i drewno opałowe, aby zimą ogrzewać piec ”- mówi starsza kobieta. „Ponadto niedługo umrę i nie potrzebuję tam pieniędzy, więc daję je wszystkim tym dobrym ludziom”.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI