Matka natychmiast zwróciła uwagę przechodniów, gdy tylko pojawiła się publicznie z córkami. Jak żyje teraz ta niezwykła rodzina, czy dziewczynki zmieniły się z biegiem czasu? Rodzice bali się nietaktownych żartów.

Początkowo matka noworodków nawet nie widziała dużej różnicy: dziewczynki były niesamowicie podobne, wyczekane i kochane. Ale z biegiem czasu rodzice byli coraz bardziej zaskoczeni: różnica w kolorze pojawiała się i stawała się coraz bardziej zauważalna z każdym mijającym tygodniem.

Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT

Marcy wdała się w mamę Amandę - powściągliwy północny kolor skóry i włosów, pszeniczny brąz. Millie zaś wdała się w swojego ojca, który pochodzi z Jamajki: stała się jasną dziewczyną z południa o ciemnej skórze. Prasa natychmiast zauważyła dziewczyny i wszystkie znane duże redakcje, jakby z góry, zaczęły wysyłać rodzicom zaproszenia na filmowanie. Początkowo rodzice bali się: przejawów rasizmu nie tak łatwo wymazać, a ich ojciec wielokrotnie się z tym spotykał. Ale ludzie traktowali siostry z wielką sympatią.

Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT

A same dzieci stały się nierozłączne: są gotowe robić wszystko razem, nie oddalają się od siebie.

Są jednak ciekawostki: rodzice chcieli, aby małe dziewczynki uczyły się w tej samej klasie, ale musieli zbierać dokumenty, aby udowodnić, że te dziewczynki nie są sobie obce.

Dziewczyny mają już czternaście lat. Nauczyciele są z nich zadowoleni, chwalą ich pomysłowość i kreatywność.

Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT
Bliźniaki,screen YT

Siostry pięknie dorastają, nawet jeśli są inne, ich hobby są inne, a charaktery nie pasują do siebie. Mała Millie była bardzo nieśmiała, ale z czasem nabrała odwagi. Nadal kocha lalki, preferując róż w swoich ubraniach. Jednocześnie ma umysł matematyczny.

Z drugiej strony Marcy zawsze była energiczną chłopczycą; czasami wygląda bardziej jak chłopiec. Uwielbia angielski, z natury prawdziwa humanistka. Pozostaje w tyle za Millie w postawie.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI