Myślała, że ​​to zwykłe przeziębienie, ale kiedy zmierzyła temperaturę, termometr pokazał, delikatnie mówiąc, nieoczekiwaną wartość. Temperatura skoczyła do 41! To była ostatnia rzecz, jaką zapamiętała. A potem Misty po prostu straciła przytomność. Ale to, co zrobił jej czteroletni syn Camden, uratowało życie kobiecie.

Chłopiec natychmiast złapał telefon matki. Odblokował go (na szczęście znał kod, bo często prosił mamę, żeby pozwoliła mu zagrać na urządzeniu w ulubioną grę). Camden wszedł do Kontaktów i zobaczył zdjęcie swojego ojca. Dziecko zadzwoniło do ojca i opowiedziało mu, co się stało:

"Tato, wróć szybko do domu! Mamusia nie może się obudzić!” Dr Jeremy Vaughan (mąż Misty) natychmiast wykręcił numer 911 i pobiegł do domu. Do kobiety jechała już karetka. Teraz, dzięki synowi, wraca do zdrowia po chorobie.

„Moi chłopcy są moim życiem. Teraz, w dosłownym tego słowa znaczeniu, „kobieta się śmieje! „Jestem po prostu przytłoczona emocjami, a przede wszystkim wdzięcznością! Nie potrafię sobie nawet wyobrazić, co by się ze mną stało, gdyby Camden nie pomógł… »

Misty z dumą dodaje: „Teraz bardziej niż kiedykolwiek czuję, że macierzyństwo to praca, która jest w pełni wynagradzana!”

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI