Osobliwością tych dzieci było to, że miały różne odcienie skóry - jedna z nich miała jasną skórę, druga ciemną. Różnił ich również kolor włosów i oczu.

Za skrajnie odmienny wygląd odpowiada genetyka. Jedna z dziewczynek odziedziczyła kolor skóry po pochodzącej z Jamajki matce, druga po tacie, który jest przedstawicielem rasy białej. Taki przypadek nie zdarza się zbyt często - zaledwie raz na milion urodzeń!

Rodzice nie mieli pojęcia, że dziewczynki urodzą się tak skrajnie różne. W końcu w trakcie badania USG nie da się zobaczyć koloru skóry. Różnią się także od pozostałej trójki swojego rodzeństwa. Lucy przyznała, że jej rodzeństwo ma karnację ciemniejszą niż ona, ale jaśniejszą niż w przypadku Mari.

Obie kobiety różnią się nie tylko kolorem skóry, ale także temperamentami i zainteresowaniami. Lucy jest raczej nieśmiała i ma duszę artystki - zdecydowała się na studiowanie sztuki i projektowania. Maria jest jej absolutnym przeciwieństwem, jest pełna energii, a jej pasją jest prawo.

Jak ujęła to Maria: „Kiedy dorastałyśmy, chociaż wyglądałyśmy tak różnie, łączyła nas wyjątkowa silna więź".

Dziś Maria i Lucy są niesamowicie szczęśliwymi dziewczynami, które nadal są dumne ze swojej wyjątkowej historii. Obie podkreślają, że mają ogromne szczęście, że ta druga jest ich siostrą bliźniaczką.

Lucy przyznała, że Maria chętnie mówi wszystkim, których poznaje, że ma białą siostrę bliźniaczkę. Zresztą i ona nie ukrywa, że "jest bardzo dumna z tego, że ma czarną siostrę".

Gdybyście nie znali ich historii, wzięlibyście je za siostry bliźniaczki?

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI