Czy można tak traktować ojca? Max postanowił odwiedzić swojego tatę, aby go przeprosić.

Max marzył o samochodzie. Czasami zabierał rodziców na wycieczkę w góry lub nad jezioro. Ale zdarzało się to rzadko - tylko w weekendy, kiedy tata decydował się zostać w domu.

A oto długo oczekiwane wydarzenie - obrona dyplomu. Tak, tata obiecał, że zrobi mu miły prezent. Czy teraz jego marzenie się spełni!

Po ukończeniu szkoły ojciec zaprosił go na spacer po parku. Max spodziewał się, że właśnie tam odbędzie się podarunek kluczyków do samochodu.

Ojciec powiedział Maxowi, że jest z niego bardzo dumny i kocha go, że jest pewien, że chłopak ma przed sobą wspaniałą przyszłość. I podał pudełko swojemu synowi. Facet szybko otworzył pudełko, mając nadzieję, że są kluczyki do samochodu. Ale… była księga – Biblia.

Chłopiec był bardzo zdenerwowany, a nawet obraził ojca. W końcu miał wystarczająco dużo pieniędzy, aby podarować samochód, aby spełnić swoje główne marzenie.

Tak, Max był bardzo urażony przez swojego ojca. Opuścił dom i zaczął żyć osobno, przestając się kontaktować.

Minęły lata. Max zupełnie zapomniał o swoim tacie – nie tylko dowiedział, nie dzwonił, nie był nim zainteresowany. Jakby wymazany z jego życia.

Dzięki dobremu wykształceniu dobrze zarabiał, sam nauczył się radzić w życiu. Ponadto był pracowity i skupiony, więc szybko wspiął się po szczeblach kariery.

Później Max się ożenił. Kupił własny dom. Osiągnął wszystko, o czym marzył. Czuł się szczęśliwy i odnosił sukcesy.

A jednak w jego życiu nadszedł dzień, w którym zdał sobie sprawę, że kiedyś wyrządził ojcu złe rzeczy. W końcu życzył mu wszystkiego najlepszego, a Max go znienawidził. Czy można tak traktować ojca?

Max po tylu latach postanowił odwiedzić swojego tatę, przeprosić go, porozmawiać i wreszcie podziękować za dobry start w życie.

Maxa przywitał stary opuszczony dom. Podwórko zarosło wysoką trawą, a w niektórych miejscach ogrodzenie zostało zburzone. Syn spojrzał na sąsiadów. Poinformowali, że ojciec wyjeżdżał za granicę przez ponad siedem lat, nie czekając na jego przyjazd. Klucze do domu zostawił Maxowi.

Max wszedł na podwórko, zamek w drzwiach zgrzytnął. Pokój tchnął na niego wilgocią. Wszedł do środka. Na stole leżał zaadresowany do niego list. W liście stwierdzono, że jego ojciec przepisał mu dom.

Maxa ogarnęło dziwne uczucie. Rozejrzał się po pokoju. Na półce stało pudełko, które kiedyś zignorował. Max wyciągnął Biblię i zaskoczony usiadł na kanapie. Na dnie pudełka był kluczyk do samochodu. Max nie mógł uwierzyć własnym oczom.

Dlaczego przez długi czas obrażał się na ojca? Dlaczego go nienawidził? Dlaczego potraktował go tak lekkomyślnie?

Max podskoczył. Odnajdzie swojego ojca. Na pewno znajdzie i przeprosi, aby naprawić błąd, który wtedy popełnił. Tylko po to, żeby go znaleźć, żeby nie cierpieć z tym ciężarem przez całe życie!

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI