W lutym 2016 roku mąż Courtney Hill, Brian, zginął, gdy wpadł pod koła ciężarówki. Co zaskakujące, Irak, Kuwejt i Afganistan były za nim, a śmierć zastała go w spokojnym życiu. Swoją żonę Brian poznał w 2011 roku i od tego czasu byli razem szczęśliwi.

Para miała piękną córeczkę o imieniu Regan. Na krótko przed śmiercią męża uznali, że z jednym dzieckiem wszystko w porządku, ale chcieliby więcej. Tego ranka, kiedy zmarł jej mąż, udało im się nawet zrobić test ciążowy. Ale okazało się, że jest to negatywne.

Kilka dni po tragedii Courtney zrobiła kolejny test i okazało się, że jest w ciąży.

Oczywiście wiadomość o ciąży była dla niej prawdziwym szokiem. Żegnając się z mężem na pogrzebie, wyszeptała ze łzami w oczach: „Kochanie, będziemy mieli dziecko…” - i zamknęła wieko trumny.

Miesiąc później kobieta zaczęła cierpieć na dość dziwne bóle. Courtney nie rozumiała, co się dzieje i bała się, że może dojść do poronienia.

Kiedy przyszła do gabinetu lekarskiego i opowiedziała o swoich lękach, była w szoku. Nie jedno dziecko biło pod jej sercem, ale trzy naraz - dwóch chłopców i jedna dziewczynka!

„Po prostu zabrakło mi słów. Okazało się, że teraz Briana przypomni aż trójka uśmiechniętych dzieciaków – wspomina kobieta. Ale życie wciąż wysyłało próby. W 25. tygodniu ciąży lekarz powiedział, że jedno z dzieci w łonie matki zmarło.

A młoda matka już dała imiona całej trójce! Zmarłemu dziecku chciała nadać imię Brian. Na cześć ojca. Po tej wiadomości poczuła się bezsilna i zdruzgotana.

„Wtedy to po prostu przyszło mi do głowy. Jak serce mamy nie poczuło, że stało się coś strasznego? Nie spodziewałam się, kiedy poszłam na USG, że jego wyniki będą takie złe… Od razu otworzyła się rana, która dopiero się zagoiła.

„Brian zmarł, ale mam jeszcze dwoje dzieci, które dzięki Bogu są zdrowe. Zazwyczaj trojaczki przebywają przez jakiś czas w szpitalu, ale w naszym przypadku nie było to pewne.

Courtney nazwała ocalałego chłopca Miles i dziewczynę Harper. Dzieci urodziły się 21 września. Ich mama mówi, że czasami jest im ciężko, gdy muszą wytłumaczyć znajomym, dlaczego nie są bliźniakami.

„Oczywiście ludzie myślą, że są bliźniakami. Ale nazywam je „trojaczkami, które przeżyły”. Większość rozumie, ale nie wszyscy. Tego jednak nie oczekuję. Kiedy miałaś trzy serca bijące przez 26 tygodni, a potem zostają bliźnięta. Chcę wszystko zmienić, ale nic nie mogę zrobić ”.

Ale to niesamowite, jak mało myśli o tym Reagan. Mówi, że jej młodszy brat jest w niebie z tatą.

„Nasze dzieci z pewnością dowiedzą się, kim był ich ojciec. Dowiadują się, że był wiernym człowiekiem rodzinnym i odważnym wojownikiem. Mój mąż był cudowną osobą. Zawsze starał się podać pomocną dłoń.”

Ta kobieta wiele wycierpiała, a mimo to stara się zachować pozytywny nastrój i nie tracić samokontroli. Nie wiem jak ty, ale jej historia wiele mnie nauczyła!

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI