Ksenia pochodzi z Mołdawii, z dość biednej rodziny. Ojciec opuścił matkę, gdy Ksenia miała zaledwie dwa lata. Matka dziewczynki wyjechała do pracy w Grecji, a jej babcia była zaangażowana w wychowanie dziewczynki.

Dziewczyna okazał się być uzdolniona i pracowita. Po pełnym sukcesów ukończeniu szkoły poszła na studia i intensywnie uczyła się języków obcych. Wkrótce Ksenia miała okazję wyjechać do Stanów Zjednoczonych. Tam pracowała w sklepie odzieżowym.

Dziewczyna uwielbiała publikować swoje zdjęcia w sieciach społecznościowych. Tam właśnie zauważył ją kiedyś agent sklepu z kostiumami kąpielowymi. Był pod wrażeniem piękna Kseni i zaprosił ją do udziału w konkursie fotograficznym.

Dziewczyna została zwyciężczynią konkursu, co całkowicie zmieniło jej życie. W wieku 18 lat pozowała już dla „Playboya”, „Vogue” i innych znanych magazynów.

Ale w 2016 roku wszystkich uderzyła wiadomość, że 26-letnia Ksenia poślubia 62-letniego miliardera Osamę. Na wesele wydano milion dolarów. Imprezę organizowała sama szczęśliwa panna młoda.

Małżonkowie nadal żyją szczęśliwie. W 2018 roku doczekali się córeczki. W tym samym czasie Ksenia nie przestała działać i nadal z powodzeniem pozuje dla publikacji modowych.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI