Wyszła na balkon i odetchnęła chłodnym nocnym powietrzem. Ta ciągła samotność ją zżerała, życie traciło kolory, a ona żyła tylko wspomnieniami. Kobieta ciągle myślała o swoich bliskich, którzy wyjechali, nie mogła tego zaakceptować; miała nadzieję, że się obudzi i wszystko będzie tak jak dawniej.

W ten zwyczajny dzień szła do pracy, musiała iść na prezentację nowej kolekcji ubrań. Marta pracowała jako główna asystentka projektanta mody. Jej rodzina jest przyzwyczajona do jej częstego wychodzenia, więc uspokoiła się. Zawsze coś przywoziła z podróży. Kiedy wróciła do domu z prezentami, nie zastała nikogo w domu i nie mogła do nikogo zadzwonić. A potem wezwano ją i powiedziano, że zdarzył się wypadek: jej mąż i syn zginęli. Wydawało się, że cały świat się zawalił. Rozpoczął się jej osobisty koszmar.

Czasami błąkała się po mieście i szukała swojej rodziny - męża i syna: chciała wierzyć, że właśnie wyjechali i wkrótce wrócą.. Któregoś dnia została wezwana i powiedziano jej, że powinien przyjechać klient i że pilnie potrzebuje spotkać się z nim i ma mieć gotowe modele. Skierowała się do metra.

Przez jakiś czas nie mogła prowadzić. Marta poszła korytarzem i po drodze obejrzała wszystkich, którzy tam stali. Oto muzyk grający na gitarze… I nagle zobaczyła małego chłopca z dzieckiem na rękach: mocno trzymał dziecko. I wydawało się, że nikogo nie zauważa, po prostu stoi i nigdzie nie patrzy. Ubrania były podarte i brudne. Z jakiegoś powodu przypominał jej syna, było w nim coś podobnego.

I postanowiła pomóc każdemu, komu mogła. Po wręczeniu im wszystkiego z torby ruszyła dalej. Potem usłyszała, jak ktoś ją woła, jej matka. Kobieta zadrżała, ale nie odwróciła się: dość tych wynalazków, ile można marzyć o tym, czego już nie ma. Wracając po pracy, Marta znów poszła do metra, jakby mając nadzieję na ponowne spotkanie z facetem z dzieckiem. Ale nikogo tam nie było. Kiedy kobieta wróciła do domu, zobaczyła, że ​​jej matka gotuje w kuchni. Mieszkała w pobliżu, ale bez względu na to, jak bardzo Marta prosiła ją o przeprowadzkę, nie zgadzała się: nie chciała opuszczać swojego zwykłego świata, swojego mieszkania.

- Jak się masz? Jaki był Twój dzień? - zapytała mama - Jak zawsze. Dzisiaj spotkałam chłopaka z dzieckiem na rękach koło metra, było mi bardzo przykro i oddałam mu wszystkie pieniądze.- O mój drogi, oni mogą być oszustami.

- Ten facet nazwał mnie mamą. Kobieta wzruszyła ramionami. Posiedziała jeszcze chwilę, po czym wróciła do domu.

Rano Marta ponownie zobaczyła chłopca na ulicy w pobliżu przystanku tramwajowego: był z torbami i dzieckiem na rękach. W tych samych znoszonych ubraniach, z tym samym wyglądem zagubionego. - Czy mogę ci w czymś pomóc? Co tam? - zapytała kobieta.

Chłopak spojrzał na nią z ukosa, ale nic nie powiedział, tylko stał, drżąc z zimna, mocno ściskając zawiniątko z dzieckiem.- Nie stój tutaj, chodź ze mną, mieszkam niedaleko, zamarzniesz. Jak masz na imię?

"Andrzej," młody człowiek powiedział cicho, wziął swoje torby i poszedł za Martą do samochodu. Jechali w milczeniu. W domu od razu poszła do kuchni nagrzać czajnik i ugotować wodę.- Siadaj do stołu, jedz. Powiedziała kobieta.

- Dziękuję.

Dziecko nie czekało na jedzenie, zasnęło.-Co się stało, dlaczego ty i twoje dziecko jesteście sami na ulicy? – spytała Marta.

-Po śmierci matki jego ojczym wypędził mnie i mojego brata na ulicę. Powiedział, że mam 17 lat, więc mogę już wyżywić siebie i brata. Dlatego wędrowaliśmy wszędzie.

I zawołałem do ciebie "mamo", bo tak mi ją przypominasz. Była równie miła i słodka. Nic nie wiem o moim ojcu, mama nigdy o nim nie mówiła i w ogóle nie lubiła pytań o moje dzieciństwo.

"Co za horror!" Zostań ze mną, mieszkam sama, mój mąż i syn zmarli 4 lata temu. Jakoś nieuchwytnie mi go przypominałeś, więc cię zauważyłam.

Rozpakowując rzeczy przed pójściem spać, Andrzej wyjął ulubioną zabawkę rocznego brata i zdjęcie matki w ramce. Zdjęcie było już stare, następnego dnia Anna przyszła do córki i zobaczyła chłopca z dzieckiem, o którym opowiadała jej. Historia Andrzeja przypominała historię, która przydarzyła się jej 45 lat temu, kiedy spodziewała się bliźniaków; miała cesarskie cięcie, a kiedy się obudziła, przyniesiono tylko jedno dziecko. Na wszystkie pytania lekarz odpowiedział, że drugie dziecko nie przeżyło.

Widząc zdjęcie matki Andrzeja, kobieta była zszokowana!” „Jak to możliwe? Czy wtedy zostałam oszukana i oddzielono nas od drugiego dziecka? W końcu kobieta postanowiła opowiedzieć córce historię. Wszyscy mieli łzy w oczach i nie mogli uwierzyć, że naprawdę byli ze sobą połączeni i znaleźli się niespodziewanie i przypadkowo.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI