Okres od 23 lipca do 22 sierpnia mija pod znakiem konstelacji Lwa. A sierpień da przedstawicielom tego znaku wiele wspaniałych możliwości.

Ostatni miesiąc lata będzie dla Lwa niezwykle udany. Będą napełnieni energią i nie będą im straszne nawet trudne zadania. Astrologowie radzą odłożyć na bok nieśmiałość, uwierzyć w siebie i działać.

Lew jest jednym z najodważniejszych znaków w całym kręgu zodiakalnym. Słońce jest patronką Lwów, dlatego są one gotowe przenosić góry w drodze do osiągnięcia swojego celu.

A Lew jest także głównym faworytem Fortuny i prawdziwym liderem w znaku zodiaku. Często mają szczęście. W takich przypadkach postrzegają swój sukces jako coś naturalnego i szczerze wierzą, że powinni mieć szczęście.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI