Można inaczej odnieść się do faktu istnienia jasnowidzów i proroków. Ktoś jest sceptyczny, uważając ich za zręcznych manipulatorów i psychologów, podczas gdy ktoś w to wierzy i wierzy, że jasnowidzenie naprawdę istnieje.

Tak czy inaczej, na przestrzeni dziejów ludzkość pamięta wielu różnych wybitnych proroków, którzy posiadali zdolności mistyczne. Niektórzy ezoterycy uważają, że każda osoba ma dar przewidywania, po prostu ktoś go rozwija, a ktoś nie. Nie można zapomnieć o jasnowidzu z Finlandii o imieniu Anton Johansson.

III wojna światowa całkowicie i na zawsze zmieni dotychczasowy świat

Ezoterycy zauważają, że większość jego przepowiedni i proroctw z konieczności się sprawdza, dlatego zyskał powszechną sławę. Oczywiście tak silny prorok nie mógł nie widzieć dwóch wojen światowych, które ogarnęły świat. Dokładnie przewidział dwie wojny, ale najgorsze jest to, że ostrzegał przed trzecią.

"Żółte twarze starają się dotrzeć poprzez Alaskę do Kanady i Stanów Zjednoczonych. Ich atak będzie odparty przy pomocy broni rakietowej. Rosja będzie wspierać Amerykanów, ramię przy ramieniu. Przedtem wybuchnie jakaś straszna rewolucja. Mordy, pożoga, dużo martwych ludzi. Leżą ich całe stosy" - prorokował Anton Johansen, według niektórych zapisków o roku 2027.

Nazwał potencjalną trzecią wojnę najstraszniejszą i najszybszą. Powiedział, że po tym światowym konflikcie świat stanie się zupełnie inny, a układ sił na politycznej mapie planety zmieni się na zawsze. Według niego Rosja zajmie Turcję i Iran, a Chiny zajmą Indie. Stany Zjednoczone, jak zwykle, nie będą angażować się w bezpośrednie konfrontacje, ale najprawdopodobniej zaangażują się również w pomoc i mediację. Oprócz samych starć konfliktowych, wojnie będą towarzyszyć klęski żywiołowe.

Prorok powiedział, że tego wszystkiego należy się spodziewać latem, ale w jakim roku – nie wskazał. Ludzie mogą mieć tylko nadzieję, że te przewidywania okażą się błędem. W przeciwnym razie świat czeka przyszłość nie do pozazdroszczenia.

O tym się mówi: Anna Komorowska przyłapana. Była pierwsza dama świętowała imieniny. Niezwykłe sceny

Zerknij: Barbara Kurdej-Szatan znowu podpadła swoim fankom w mediach społecznościowych. Gwiazda w ogniu krytyki matek. O co chodzi