Fotoreporterzy "Super Expressu" uwiecznili na zdjęciach energicznych państwa Annę i Bronisława Komorowskich podczas imieninowego biesiadowania. Impreza według tabloidu była wyśmienita. Poniedziałkowe imieniny pani Anny Komorowskiej świętowane były cały miniony weekend.

Imieniny Anny Komorowskiej świętowane były pod wielkim namiotem

Nie ulega wątpliwości, że wielu Polaków ma w zwyczaju obchodzić imieniny huczniej niż urodziny. Dobrze o tym wiedzą Anna i Bronisław Komorowscy, którzy poniedziałkowe imieniny byłej pierwszej damy obchodzili z kilkudziesięcioma gośćmi przez cały miniony weekend.

Impreza odbyła się na posiadłości byłej pary prezydenckiej w Budzie Ruskiej pod wielkim namiotem rozłożonym na świeżym powietrzu. Grono licznych gości zasiliła także stuletnia mama Bronisława Komorowskiego, pani Jadwiga Komorowska. "Super Express" dotarł ze swoimi fotoreporterami na włości byłej pary prezydenckiej podczas sobotniej biesiady i z ukrycia uwiecznione zostały przystrojone krzesła, obficie zastawiony stół i goście.

Na sobocie impreza się nie skończyła, gdyż Anna Komorowska zaprosiła gości także następnego dnia w niedzielę na ciąg dalszy uroczystości imieninowych. Rozpoczęły się one o dziewiątej rano od mszy świętej, która odbyła się przed dworkiem byłej pary prezydenckiej.

Gdy msza święta dobiegła końca, wszyscy zaproszeni goście udali się pod ustawiony w ogrodzie wielki namiot, by ucztować przy bogato zastawionym stole. Gdy tak sobie świętowali, nie mieli pojęcia, że fotoreporterzy ukryci w krzakach uwieczniają uroczystość. Na jednym ze zdjęć widać umiarkowanie zadowoloną Annę Komorowską, która zauważywszy, że robione są jej zdjęcia miała bardzo nietęgą minę...

Czego chcielibyście życzyć byłej pierwszej damie z okazji imienin?

O tym się mówi: IMGW pilnie apeluje o ostrożność. Silne burze zagrażają Polakom. Zrobi się niebezpiecznie

Zerknij tutaj: Joanna Koroniewska zamieściła w sieci zdjęcie, które zaniepokoiło jej wielbicieli. Wyjaśniła również, co jej się przydarzyło