Ma partnera, który z jakiegoś powodu "wstydzi się" swojej narzeczonej - jej wagi i stylu ubioru. Może dlatego, że nie może przenieść narzeczonej przez próg, zgodnie ze starą wiejską tradycją?

Przyszły pan młody zgłosił więc swoją ukochaną do programu, w którym styliści mieli popracować nad jej wizerunkiem. Profesjonaliści nie mogli zmienić wagi uczestniczki show, ale skupili się na jej ubiorze. Natalia przeszła sporą metamorfozę.

„Modowy werdykt", screen YT
„Modowy werdykt", screen YT
„Modowy werdykt", screen YT

Do programu przyszła w sukience o głębokim szmaragdowym odcieniu. Kreacja była jednak bardzo luzacka - przypominała bluzę z kapturem, przez co kobieta wydawała się w niej bardziej masywna niż w rzeczywistości była.


Drugi zestaw, który Natalia zaproponowała, z ciemnymi spodniami wyszczuplającymi nogi, był nieco bardziej udany. Czerwona tunika o luźnym kroju z asymetrycznym dołem zakrywała i maskowała obfite biodra, jednak wciąż była zbyt obcisła.

Ostatni zestaw, w którym zaprezentowała się kobieta, był ciekawy, ale nie pasował do Natalii. Sukienka z marszczeniami nie jest przeznaczona dla właścicielek bujnych kształtów, a wszystkie kwieciste nadruki dodawały objętości.

„A potem wszystko się zmieniło…”. Styliści wzięli się do pracy i dali swoje propozycje ubioru.

• Pierwsze wyjście w nowej stylowej odsłonie: w młodzieżowej bomberce i koszulce z nadrukiem. Wizerunek został odświeżony, a biodra i brzuch skutecznie ukryte. Do kompletu pasują zarówno niebieskie spodnie, jak i torba na ramię.

• W drugim zestawie zastosowano ciekawą technikę łączenia stylów: długa i prześwitująca plisowana spódnica z podszewką i bluzka dodawały kobiecości, a wydłużony żakiet w stylu retro zakrywał problematyczne miejsca. Elegancji dodają również skarpetki z siateczki w kropki.

„Modowy werdykt", screen YT
„Modowy werdykt", screen YT
„Modowy werdykt", screen YT

• Bladoniebieska sukienka z ostatniego zestawu może pełnić rolę sukni ślubnej. Jeśli jednak usuniesz asymetryczną koronkową pelerynę z tego zestawu wygląda po prostu świątecznie.

Podobają wam się te metamorfozy?

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI