Wiadomość o ciąży wywołuje u wielu przyszłych mam radość. Tak było i w przypadku Julii. Kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą nie kryła radości. Przeżyła też niemały szok, kiedy usłyszała od lekarza, że pod jej sercem rozwija się nie jedno, ani nie dwoje dzieci, ale aż czwórka.

Ciąże mnogie należą do ciąż wysokiego ryzyka i wiążą się z możliwością wystąpienia wad u dzieci, a nawet ich śmieric. Lekarze chcieli zachować ostrożność, pojawiła się nawet propozycja przerwania ciąży.

Ale Julia kategorycznie odmówiła! Nie chciała zgodzić się na zabieg. Starała się o siebie dbać i być pod stałą opieką specjalistów. Chodziła na wszystkie badania. Zdecydowano o zakończeniu porodu drogą cesarskiego cięcia.

Szczęśliwa Julia przywitała na świecie cztery dziewczynki. Na szczęście dziewczynki były całkiem zdrowe. Dwie z nich miały jedynie mniejszą wagę urodzeniową w porównaniu z pozostałymi dwiema. Na szczęście szybko udało się im nadrobić te braki.

Więc teraz cztery siostry są zadowolone ze swojego losu i nie kryją dumy z matki, która kiedyś uratowała im życie, decydując się donosić ciążę.

Jak informował portal "Życie Polska": SMUTNA WIADOMOŚĆ DLA FANÓW IGI ŚWIĄTEK! TENISISTKA NIE MA POWODÓW DO RADOŚCI. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ! TYM RAZEM DO NIEPOROZUMIENIA MIAŁO DOJŚĆ PRZEZ CHRZEST CÓRKI KSIĘCIA HARRY'EGO I MEGHAN MARKLE

Portal "Życie Polska" pisał również: DAWID KWIATKOWSKI WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ. JEGO TAJEMNICA WYSZŁA NA JAW. O CO CHODZI