Jednym ze znakomitych gości, jacy pojawili się na uroczystości był prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Państwo Joanna i Jacek Kurscy pamiętali o tym, aby odwiedzić też Wawel.

Niezapomniany gest państwa Kurskich nie umknął uwadze mediów

Jak donosi "Super Express", przy miejscu ostatniego spoczynku zmarłej w trafgicznych okolicznościach prezydenckiej pary, Joanna i Jacek Kurscy we wzruszający sposób oddali cześć Marii i Lechowi Kaczyńskim.

Małżonkowie świętowali papierowe gody w niezwykły sposób. Rozpoczęli od romantycznej kolacji w centrum Krakowa tylko we dwoje. Na tym nie był koniec, gdyż urządzili również uroczystość dla przyjaciół, w popularnej restauracji w Krakowie.

Bardzo im też zależało, by swoim szczęściem i świętem podzielić się z bliskimi. Na rocznicową imprezę zaprosili gości, na których liście nie zabrakło prezesa Prawa i Sprawiedliwości, Jarosława Kaczyńskiego.

Prezes przed rokiem był też gościem na ślubie państwa Kurskich, a również był przy nich, podczas składania przysięgi, dlatego właśnie nie wypadało nie zaprosić go na pierwszą rocznicę ślubu.

Po eleganckim przyjęciu państwo Joanna i Jacek Kurscy udali się na Wawel, gdzie pomodlili się przy grobie pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich.

Ich gest, jaki zrobili podczas odwiedzin grobu państwa Kaczyńskich, mocno wzruszył wszystkich obecnych. Jeden z polityków PiS poinformował, że prezes Telewizji Polskiej i jego małżonka złożyli tam wszystkie otrzymane z okazji pierwszej rocznicy ślubu kwiaty.

Co o tym sądzicie? Czy nie jest to prawdziwy dowód szacunku i oddania hołdu pamięci zmarłej tragicznie parze prezydenckiej?

O tym się mówi: Ważna wiadomość dla spadkobierców. Kiedy rodzeństwo także ma prawo do spadku

Zerknij też i tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Iga Świątek dostąpi wielkiego zaszczytu? Organizatorzy igrzysk olimpijskich w Tokio podjęli ważną decyzję w sprawie tenisistki. Są powody do radości

Nie przegap: Znana jest już data ostatniego pożegnania Eugenii Herman. Wiadomo też jak odeszła. O co chodzi