Jak przypomina portal "Sportowe Fakty", cała Polska trzymała kciuki za Agatę Mróz, która walczyła z białaczką. Kiedy siatkarka zaszła w ciążę zdecydowała się przerwać leczenie, do którego wróciła po narodzinach córeczki. Niestety zaledwie dwa miesiące po przyjściu na świat Liliany, znana siatkarka zmarła. Jak dziś wygląda jej pociecha?

Walka Agaty Mróz

Agata Mróz odeszła 4 czerwca 2008 roku. Znana siatkarka stoczyła bój o życie z niełatwym przeciwniekiem - białaczką. Miała przejść przeszczep szpiku, ale w tym samym czasie zaszła w ciążę i zdecydowała się odłożyć leczenie na okres po narodzinach córeczki. Lekarze odradzali zwłokę, ale siatkarka nie miała wątpliwości, że najważniejsze było życie jej dziecka.

Agata Mróz/YouTube @Aktualności360

Dziewczynka przyszła na świat 4 kwietnia 2008 roku, w siódmym miesiącu ciąży. Historią jej samej i jej mamy żyła wtedy cała Polska. Kiedy w 2007 roku siatkarka wychodziła za mąż za Jacka Olszewskiego już wiedziała, że choruje na mielodysplazję szpiku. Niestety walkę przegrała.

Jacek Olszewski został sam z małą córeczką. Oboje byli gośćmi Memoriału im. Agaty Mróz, w trakcie którego dziękowali wszystkim, którzy pomimo upływu lat pamiętają o zmarłej siatkarce. Jak teraz wygląda córka Agaty Mróz?

Liliana była gościem "Dzień dobry TVN" w kwietniu tego roku, gdzie opowiadała m.in. o hejcie z jakim przychodzi się jej mierzyć. Podziękowała wówczas swoim najbliższym, którzy są dla niej wsparciem niezależnie od wszystkiego.

Córka Agaty Mróz/YouTube @Wiadomości
Córka Agaty Mróz/YouTube @Wiadomości
Córka Agaty Mróz/YouTube @Wiadomości

Mogliśmy ją również zobaczyć w "Pytaniu na śniadanie", gdzie zdradziła, że myśli o karierze modelki, a także pójściu w ślady mamy - trenuje siatkówkę.

Wy też śledziliście zmagania Agaty Mróz z chorobą?

To też może cię zainteresować: Poważne ostrzeżenie dla milionów Polaków. Minister zdrowia wypowiedział się o możliwej czwartej fali pandemii. Adam Niedzielski mówił o obostrzeniach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ta przypadłość dotyka nawet młodych osób. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, jak wyglądają pierwsze symptomy. Czym jest choroba Parkinsona

O tym się mówi: W życiu Sławomira Banasiaka z programu "Rolnik szuka żony" zaszły ogromne zmiany. Mało kto spodziewał się, że sprawy przybiorą taki obrót