Jak podaje portal "Super Express", Krzysztof Jackowski należy do najbardziej rozpoznawalnych jasnowidzów w naszym kraju. Na swoim kanale na YouTube dzieli się ze swoimi fanami wizjami dotyczącymi przyszłości. W ostatniej audycji zdradził, co jego zdaniem czeka partię rządzącą.

Krzysztof Jackowski o rozpadzie Prawa i Sprawiedliwości

W ostatniej audycji Krzysztof Jackowski podzielił się ze swoimi wielbicielami przeczuciami dotyczącymi partii rządzącej i tego, co wydarzy się na świecie. Przypomniał, że jakiś czas temu przepowiadał, że Francja zrobi coś, co wywoła oburzenie nie tylko wśród Francuzów, ale także u obywateli innych krajów.

Zdaniem jasnowidza z Człuchowa najbliższe miesiące będą niezwykle ważne, pełne burzliwych wydarzeń, których nikt się nie spodziewa. Zasygnalizował, że kompromitacji ulegnie to, co dzieje się od półtora roku, choć więcej na ten temat ma powiedzieć w kolejnej audycji.

Zdaniem Krzysztofa Jackowskiego "PiS się rozpadnie, zrzuci z siebie władzę". Dodał, że niespodziewany powrót Donalda Tuska do krajowej polityki mógł być konieczny w tym momencie ze względu na możliwość zorganizowania przedwczesnych wyborów.

Dodał również, że nie tylko polscy politycy, ale politycy z całego świata znajdują się obecnie w niezwykle trudnej sytuacji. "To słowo kompromitacja bardzo mocno mi się kojarzy. Daje nadzieję na to, że coś się wyprostuje i zaczniemy obierać kierunek normalność" - stwierdził Jackowski, dodając, że może się to wydarzyć znienacka.

Jego zdaniem niż dojdzie do zapowiadanej przez niego kompromitacji, czeka nas jeszcze jedna próba. Ma ona być bardzo radykalna, wywołująca duże niepokoje i szreoko zakrojone akcje protestacyjne.

Co sądzicie o najnowszych zapowiedziach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Jakim typem rodzica jest Karol Strasburger? Prowadzący "Familiady" opowiedział o swojej relacji z córką. Wielu może być zaskoczonych. O czym mowa

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Pałac Buckingham odniósł się do nowej decyzji księcia Harry'ego. Co napisano w oświadczeniu

O tym się mówi: To już plaga! Kolejne zaginięcie nastolatka z jednej z polskich wsi. Mieszkańcy nabrali wody w usta. O co chodzi