Użytkownik TikTok @everydaytoking udostępnił film z dziwacznego odkrycia i obiecał zbadać sytuację, co zaskoczyło widzów.

Niesamowita historia, czy ściema bez trzymanki?

@everydaytoking

live event where I'll be a steering questions and revealing all. ##live ##event ##third ##room ##tiny ##room ##thriller

♬ original sound - xoxo gossip girl

W klipie mężczyzna mówi, że mieszka w posiadłości od czterech lat, ale nigdy nie wiedział, że istnieje dodatkowy pokój. Filmując z ogrodu, pokazuje trzy okna na piętrze domu. Jedno to łazienka, drugie to sypialnia, a jeszcze jedno to niewyjaśniony i tajemniczy pokój.

@everydaytoking

The scare I got when I discovered this third room. ##scary ##story ##fypシ ##fypforyou ##thriller

♬ Scary Music - Sinister Cellar - John Murray

Gdy bierze telefon i kontynuuje kręcenie w domu, pokazuje, w jaki sposób sypialnia i łazienka są połączone, nie pozostawiając miejsca na dodatkowy pokój pomiędzy nimi. Po sfilmowaniu dwóch pokoi i ich okien mężczyzna postanawia wspiąć się na dach, aby zrozumieć, do którego pokoju należy dodatkowe okno.

Pod koniec filmu widać mężczyznę pukającego do okna. Następnie klip nagle się kończy po usłyszeniu dźwięku, który wydaje się być odpowiedzią. Mężczyzna opublikował wideo na TikTok z podpisem: „Przestraszyłem się, gdy odkryłem ten trzeci pokój”.

@everydaytoking

Part 2 of the mysterious third room. ##scary ##story ##fypシ ##fypforyou ##thriller

♬ Scary Music - Sinister Cellar - John Murray

Klip obejrzano prawie 20 000 razy i otrzymał ponad 700 komentarzy. Ktoś napisał: „Jak nie zauważasz brakującego miejsca przez 4 lata”. Inny zapytał: "Potrzebujesz części 2, oczywiście niektórzy ludzie nie zauważyli odrzucenia, YIKES!"

Ale jeden użytkownik TikTok myśli, że wie, czym może być tajemniczy pokój, gdy skomentował: „Zabili go deskami i ułożyli na nim kafelki, aby lustro było nad zlewem”. Ktoś zgodził się z teorią, mówiąc: „W łazience wstawiono nowe okno i właśnie zabito deskami stare podczas remontu łazienki”.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Potężna fala nadciąga nad Polskę! Polacy muszą się przygotować na gwałtowne zmiany w pogodzie. Meteorolodzy nie mają wątpliwości. Trzeba będzie uważać

Zerknij: Zaginęła 13-letnia Marianna Przybylska. Zrozpaczona rodzina i policja proszą o pomoc w jej odnalezieniu