Ekspert twierdzi, że Lady Louise Windsor mogłaby przejąć obowiązki królewskie, aby pomóc malejącej liczbie pracujących członków rodziny królewskiej. 17-latka, która jest córką księcia Edwarda i Sophie Wessex , nie rzuca się w oczy, a jej matka niedawno ujawniła, że ​​jest „wiedzie prywatne życie".

Czy Lady Louise przejmie z czasem królewskie obowiązki?

Jednak królewski komentator Richard Fitzwilliams mówi, że nastolatka, która w listopadzie kończy 18 lat, może przyjąć bardziej znaczącą rolę w rodzinie królewskiej, aby pomóc odciążyć starszych członków firmy. Powiedział w wywiadzie, że ona i jej brat James, wicehrabia Severn, zostali wychowani przez rodziców tak normalnie, jak to tylko możliwe, ale zainteresowanie jej działalnością „prawdopodobnie wzrośnie”.

Richard wyjaśnił: „Lady Louise zachowała raczej uroczy, ale niski profil. „Wiemy, że jest miłośniczką ulubionego sportu swojego dziadka, księcia Filipa, jakim jest powożenie. Oczekuje się, że pójdzie na uniwersytet. „Ponieważ liczba pracujących członków rodziny królewskiej jest obecnie mniejsza, a większość pochodzi ze starszego pokolenia, dopóki George, Charlotte i Louis nie będą w stanie przejąć królewskich obowiązków, mogą istnieć przedsięwzięcia charytatywne, które może chcieć wspierać w przyszłych latach, a od tego mogą nastąpić sporadyczne królewskie działania”.

Ujawniła, że ​​jej córka nie jest w mediach społecznościowych i przysparza im zwyczajnych zmartwień. Sophie powiedziała BBC Radio 5 Live: „Mam nadzieję, że będzie mogła kontynuować naukę, co myślę, że prawdopodobnie będzie chciała zrobić i mam nadzieję, że ona i jej przyjaciele ochronią ją przed wszystkim, co ktoś może chcieć zrobić. „Ale muszę pozwolić jej żyć swoim życiem. To nie moje życie. Mogę tylko wyposażyć ją najlepiej, jak potrafię, a potem musi dokonywać własnych wyborów.

YouTube/Royal Insider News

Co miała na myśli mówiąc o tym, "co ktoś może chcieć zrobić"? Czy lady Louis jest w niebezpieczeństwie?

O tym się mówi: Przemek Kossakowski zabrał głos w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską. Na jaw wyszły nowe okoliczności

Zerknij: Internauci krytykują Przemka Kossakowskiego. Czy rozstanie z Martyną Wojciechowską to jego wina? Wpis dziennikarza jest niejednoznaczny