Jak podaje portal "ABC Zdrowie", nasze dłonie są w stanie wiele o nas powiedzieć. Wiele osób wierzy, że linie na naszych dłoniach są odzwierciedleniem tego, jak może kształtować się nasza przyszłość. Inni wskazują, że można z nich wyczytać nasz temperament. W przypadku części z nas, kiedy złączymy dłonie linie będą do siebie idealnie pasowały. Co to oznacza?

Łączące się linie na dłoniach

Wystarczy przyłożyć do siebie dłonie wewnętrzną stroną ku górze, żeby sprawdzić, czy linia na nich płynnie się łączy. Jeśli tak, oznacza to, że jesteś osobą, która jest pełna zrozumienia dla innych. Tym, co cię wyróżnia jest niesamowita empatia. Podejmując decyzje, nawet te najważniejsze, kierujesz się przede wszystkim uczuciami.

Dzięki temu, jesteś w stanie wywołowić wśród otaczających cię osób, bratnie dusze. Rodzina, przyjaciele i znajomi mają prawdziwe szczęście, że jesteś blisko nich. Zawsze starasz się pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Do tego umiesz cieszyć się z sukcesów innych i zawsze wczuć się w sytuację drugiej osoby.

Niestety ma to też swoje ciemne strony. Problemy innych, które bierzesz na swoje barki, potrafią nieźle przytłoczyć. Dlatego dobrze, jeśli znajdziesz partnera twardo stąpającego po ziemi, który pozwoli ci odzyskać tak potrzebną równowagę.

Brak połączenia między liniami

A co, jeśli linie na twojej dłoni się nie stykają? W przypadku, kiedy linia na prawej dłoni znajduje się nieco wyżej niż na lewej, oznacza to, że drzemie w tobie buntownik. Zasady i ich przestrzeganie to dla ciebie zło konieczne. Możesz się za to pochwalić kreatywnością i umiejętnością wyjścia poza utarte schematy. Potrafisz też znaleźć rozwiązanie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego problemu.

Linia na prawej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health & Fitness
Linia na prawej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health & Fitness
Linia na prawej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health &Fitness

Jeśli linia na lewej dłoni jest wyżej, jesteś urodzonym przywódcą. Uwielbiasz rządzić i masz w sobie ogromną siłę. Kiedy masz przed sobą jakieś wyzwanie, czujesz się jak ryba w wodzie. Stawiasz sobie cel i do niego dążysz. Chcesz, żeby wszystko było zrobione dobrze. Dążysz do ideału zarówno w podejmowanych działaniach, jak i w poszukiwaniu partnera.

Linia na lewej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health & Fitness
Linia na lewej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health & Fitness
Linia na lewej dłoni znajduje się wyżej/YouTube @Health &Fitness

A jak jest z liniami na waszych dłoniach?

To też może cię zainteresować: Ostatni pomysł Harry’ego i Meghan zaskoczył królową Elżbietę. Kontrowersyjna para chce powrócić do Wielkiej Brytanii. Wiadomo jaki mają cel

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przemek Kossakowski zabrał głos w sprawie rozstania z Martyną Wojciechowską. Na jaw wyszły nowe okoliczności

O tym się mówi: Prognoza pogody nie pozostawia żadnych złudzeń! Polacy muszą się przygotować na poważne zmiany w pogodzie. Będzie dynamicznie! Eksperci ostrzegają