Jak podaje portal "Super Express", w trakcie jedngo ze swoich nagrań emitowanych na oficjalnym kanale Krzysztofa Jackowskiego na YouTube, jasnowidz z Człuchowa postanowił odkryć przed wielbicielami nieco tajemnic z zaświatów. Czego można się było dowiedzieć?

Krzysztof Jackowski mówi o zaświatach

Jedna z kwesti poruszanych przez Krzysztofa Jackowskiego dotyczyła tego, czy dusze mają poczucie humoru. "Jeżeli dusza jest świadomością, to zapewne może mieć poczucie humoru" - stwierdził na początku swojej audycji jasnowidz z Człuchowa. Zdradził również, skąd wzięła się u niego ta myśl.

Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/YouTube @JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Otóż wiązała się ona z wiadomością, jaką otrzymał od pewnego mężczyzny. Pytał w niej jasnowidza o dwa sny, jakie go nawiedziły. Krzysztof Jackowski przyznał, że jeden szczególnie utkwił mu w pamięci. Mężczyźnie przyśniło się, że zadzwonił do niego jego nieżyjący od dawna ojciec. W czasie rozmowy coś mu tłumaczył, ale on nie był w stanie zrozumieć wypowiadanych przez niego słów.

Ów sen skojarzył mu się z jego własnym ojcem i wizją, jaką miał. Widział wówczas ojca siedzącego na konarze drzewa, który wisiał nad ziemią. Jackowki przyznał, że chciał swojemu tacie zmarłemu przed dwoma miesiącami opowiedzieć o tym, co się działo w tym czasie. Wiedział, że mówi, choć nie był w stanie zrozumieć własnych słów.

"Może jest tak, że zmarły, nawet gdyby chciał nam dać czysty przekaz, to my nie możemy tego zrozumieć, żebyśmy nie byli za bardzo pewni faktu, że istnieje życie poza naszym" - stwierdził Krzysztof Jackowski, dodając, że znajdujemy się w pewnego rodzaju czyśćcu, w którym nie mamy prawa do pewności, że istnieje coś więcej.

W śnie mężczyzna stwierdził, że skoro ojciec do niego dzwoni, to znaczy, że żyje. Zaczął go dopytywać, gdzie jest i jakie jest to miejsce. Na to ojciec miał powiedzieć, że jest dwa metry pod ziemią. Na te słowa mężczyzna się obudził. Dlaczego te słowa zrozumiał? Jackowski wyjaśnił, że były one nieprawdą i właśnie dlatego.

Co sądzicie o teorii Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Teleporada okazała się niewystarczająca, a problemy zdrowotne poważne. 38-letnia kobieta osierociła szóstkę dzieci. Dlaczego tak się potoczyły sprawy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ile zarabia Viki Gabor? Sumy, od których można dostać palpitacji serca! Majątek 14-letniej wokalistki jest imponujący! Artystka osiągnęła bardzo dużo

O tym się mówi: Na wakacje w Polsce musimy wydąć fortunę. Ceny w nadmorskich barach są wyższe niż w restauracji w Stambule! Jest dowód