Nawet piękność będzie wyglądać jak karykatura, jeżeli źle dobierze fryzurę. Zobaczcie eksperymenty z włosami, których nie należy powtarzać, aby zawsze wyglądać młodziej i na bardziej zadbaną.

Ciemny kolor

Ciemny kolor sprawia, że ​​niedoskonałości na twarzy są bardziej widoczne, więc nie każdy może sobie pozwolić na taką farbę. Niebiesko-czarny jest najgorszą opcją, ponieważ sprawi, że będziesz wyglądała starzej o 10 lat, a jasne odcienie kasztanowe stworzą pewną harmonię obrazu.

Zniszczone końcówki

Na cienkich, słabych włosach każda fryzura będzie wydawać się niechlujna, a w rezultacie postarzać. Używając produktów kosmetycznych do nawilżania i podcinają końcówki i robiąc to stale, a nie od czasu do czasu, możesz uzyskać mocne i jedwabiste włosy.

Barwienie platynowe

Cała szara paleta to kolor starości, który nie pasuje do młodej twarzy. Tylko wtedy, gdy pojawią się wczesne siwe włosy, ton platyny może być użyty jako koloryzacja. Profesjonalni fryjerzy sprawią, że wizerunek będzie bardziej kobiecy dzięki srebrzystemu odcieniowi z różowo-beżowym odcieniem.

Bouffant, czyli tapir

Fryzury, screen YT
Fryzury, screen YT
Fryzury, screen YT

Szczotkowane fryzury to styl lat 80., który jest już dawno nieaktualny. Gdy chcesz uzyskać romantyczny, młodzieńczy i ładny efekt, wybierz bardziej odpowiednią fryzurę np. wysoki koński ogon.

Jak informował portal "Życie": NIESAMOWITA HISTORIA! NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ TAKIEGO ZAKOŃCZENIA! OJCIEC I SYN PONOWNIE SPOTKALI SIĘ PO DWUDZIESTU CZTERECH LATACH ROZŁĄKI

Przypomnij sobie: BRAK UISZCZANIA OPŁATY ZA ABONAMENT RTV NIE UJDZIE JUŻ POLAKOM NA SUCHO! OGROMNE KARY CZEKAJĄ NA ZAPOMINALSKICH

Portal "Życie" pisał również: JASNOWIDZ KOLEJNY RAZ PRZEPOWIEDZIAŁ PRZYSZŁOŚĆ! JAK WEDŁUG KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO BĘDĄ WYGLĄDAĆ NAJBLIŻSZE LATA I CO ZMIENI SIĘ W SPOŁECZEŃSTWIE