Dom dla Andrzeja "Piaska" Piasecznego jest dla niego azylem i miejscem, do którego chętnie wraca po show-biznesowych i prywatnych wyjazdach. Zamieszkał z ukochaną mamą, którą opiekuje się każdego dnia.

Ma też ogródek uprawny, a w nim zielone i zdrowe cudeńka, które lądując na jego talerzu gwarantują smak i zdrowie...

Różowy dom Andrzeja "Piaska" Piasecznego nie umknął uwadze mediów

Piosenkarz stroni od zapraszania kogokolwiek obcego mu do domu i na swoją posesję. Wyszedł z założenia według doniesień "Super Expressu", że to jego bezpieczna przystań, do której mogą wejść tylko najbliżsi i przyjaciele.

Zadbane wnętrza utrzymane w klimacie drewna, naturalnych kolorów i nowoczesności, są niezwykle przestrzenne i sprawiają wrażenie przytulnych. Z racji tego, że w domu artysty jest dużo miejsca, patrząc na wnętrza mamy wrażenie, że utrzymane są w stylu minimalistycznym, bez zbędnych bibelotów i sprzętów.

Drewniane schody prowadzące na piętro dodają uroku aneksowi kuchennemu, a jasne kolory mebli kuchennych pięknie kontrastują z ciemnym brązem drewnianej podłogi i drewnianego sufitu.

Góry Świętokrzyskie najwyraźniej służą artyście i jego mamie, gdyż oboje dobrze się trzymają w obecnej sytuacji, jaką ogłoszono w kraju już dawno temu...

Na posesji za domem, Andrzej stworzył coś w rodzaju okopów, w których odbywają się wszelkie plenerowe imprezki z bliskimi i znajomymi, a okopy owe służą temu, aby wścibskie oczy sąsiadów nie śledziły poczynań Piasecznego i jego gości.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Gliwińska złapana z tajemniczym mężczyzną. Czy to Jarosław Bieniuk

Zerknij: Brak uiszczania opłaty za abonament RTV nie ujdzie już Polakom na sucho! Ogromne kary czekają na zapominalskich