Czy to zagrożenia dla zdrowia, czy sytuacji finansowej - gwiazdy w takim czy innym stopniu chronią wszystkich. Astrologowie nazwali znaki zodiaku, które, jak się wydaje, są urodzone w przysłowiowym czepku. Prawie zawsze udaje im się uniknąć jakiegokolwiek niebezpieczeństwa, jakby byli na „łonie Chrystusa”.

Baran

Barany są często bardzo energicznymi i kreatywnymi ludźmi. W przypadku jakichkolwiek trudności zachowują się tak, jakby mieli specjalny podręcznik szkoleniowy: „Jak bezpiecznie i zdrowo wyjść z wszelkich kłopotów”. Często nawet choroby, jeśli ich niepokoją, to nie na długo.

Lew

Lwy nie mają hipotetycznego podręcznika treningowego „na każdą okazję”, ale są bardzo dalekowzroczne i mądre. Niemal zawsze wykazują umiejętność prawidłowej i trzeźwej oceny sytuacji, dzięki czemu z niezwykłą dokładnością przewidują dalszy rozwój wydarzeń. W każdej krytycznej sytuacji odczuwają tylko ciekawość, testując własne mocne strony.

Skorpion

Skorpiony to bardzo wytrwali przedstawiciele kręgu zodiakalnego. Z tego powodu często uważa się ich po prostu za szczęściarzy, jednak nie jest to do końca prawda. Przedstawiciele tego znaku mają bardzo potężną energię. Często wykazują umiejętność właściwego ukierunkowania swojego potencjału. Dzięki temu udaje im się wygrać, jakby byli ubezpieczeni od porażki.

Wodnik

Wodniki traktują prawie wszystkie próby z całkowitym spokojem. Gdy problem zostanie rozwiązany, po prostu zapominają o nim jako o czymś nieistotnym. Bardzo trudno je zaniepokoić. Wodniki żyją w teraźniejszości, umiejętnie dostosowując się do każdego środowiska. Wytrwały i szczęśliwy - a wszystko dzięki pozytywnemu nastawieniu i naturalnej energii.

Jak informował portal "Życie": UPAŁY NIE ODPUSZCZAJĄ, WYDANO ALERTY BEZPIECZEŃSTWA. SYNOPTYCY OSTRZEGAJĄ, ŻE BĘDZIE JESZCZE CIEPLEJ. WARTO PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA TAK EKSTREMALNE WARUNKI

Przypomnij sobie: WSPANIAŁE WIEŚCI Z ŻYCIA JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ POPULARNYCH UCZESTNIKÓW KULTOWEGO PROGRAMU “SANATORIUM MIŁOŚCI”. ZDZISŁAW WRESZCIE ODNALAZŁ MIŁOŚĆ

Portal "Życie" pisał również: JUŻ NIEBAWEM W ŻYCIE WEJDĄ OGROMNE ZMIANY W EMERYTURACH. WSZYSTKIE OSOBY POBIERAJĄCE ŚWIADCZENIE MUSZĄ PRZYGOTOWAĆ SIĘ NA PRAWDZIWĄ REWOLUCJĘ