Okazuje się, że pogoda może pokrzyżować plany milionom Polaków. Jak przewidują synoptycy może mocno zagrzmieć.

Pogoda na długi weekend

Majówka. Screen: wawalove.pl
Majówka. Screen: wawalove.pl
Majówka. Screen: wawalove.pl

Polacy już ochoczo korzystają z długiego weekendu. Dla wielu osób zaczął się on już w środę 2 czerwca po pracy i kończy się dopiero w niedzielę 6 czerwca.

Wszystko to dzięki ustawowo wolnemu czwartku kiedy to ma miejsce Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa obchodzona przez Kościół katolicki. Wielu Polaków postanowiło wykorzystać okazję i wyjechać. Wiekszosc rodakow wybrała wycieczki krajowe. Morze i góry cieszą się aktualnie masowym zainteresowaniem turystów.

Ci, którzy postanowili spędzić czas wolny w kraju mogą cieszyć się wspaniałą pogodą. Czy dalsza część weekendu będzie równie słoneczna?

Póki co ciepłe powietrze ze wschodu sprzyja słonecznej aurze. Niestety spora wilgotność powietrza oraz coraz bardziej rozwijające się kłębiaste chmury przyniosą deszcze a także burze.

Na szczęście opady i burze będą miały charakter lokalny. Możemy spodziewać się ich na północnym wschodzie, północy, wschodzie oraz na krańcach południowych. Skupki wskażą około 18-26 st. C. Najwyższa temperatura pojawi się w rejonach południowo-zachodnich, a najchłodniej będzie na terenach podgórskich Małopolski i Podkarpacia, czy na Półwyspie Helskim.

Burza. Screen: Interia
Burza. Screen: Interia
Burza. Screen: Interia

Jak informował portal "Życie": MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

Przypomnij sobie: AGNIESZKA CHYLIŃSKA POSTANOWIŁA POUKŁADAĆ SWOJE ŻYCIE I WYBRAŁA CAŁKIEM NOWĄ DROGĘ. GWIAZDA PLANOWAŁA WIELKIE ZMIANY OD DAWNA. DZIĘKUJE WIELU OSOBOM

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEKAZAŁ POLAKOM NAJNOWSZĄ WIZJĘ, KTÓRA DOTYCZY NAJBLIŻSZYCH TYGODNI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE BĘDZIE ZACHWYCONA TYM, CO POWIEDZIAŁ