O poruszających wydarzeniach, które miały miejsce po Pierwszej Komunii Świętej w Kętrzynie pisze serwis Goniec. Okazuje się, że rodzina w trybie pilnym zawiozła do szpitala ugodzonego nożem w klatkę piersiową syna! 11-letni Olek wdał się w szarpaninę z 81-letnią sąsiadką, która zabroniła mu grać w piłkę pod blokiem. Kobieta raniła chłopca nożem i utrzymuje, że zrobiła to w obronie własnej.

Olek S. został ugodzony nożem w trakcie szarpaniny, która miała miejsce pod blokiem w dzień Pierwszej Komunii Świętej chłopca. Wobec 81-letniej Marianny A. policja wszczęła dochodzenie wyjaśniające, czy emerytce trzeba postawić zarzuty.

11-latek po ceremonii i rodzinnym obiedzie postanowił wraz z innymi dziećmi przebrać się i pobawić przed blokiem. Chłopiec grał w piłkę nożną, a starsza kobieta, której nie podobał się hałas pod oknami wyszła na podwórko. Wtedy miało dojść do groźnego w skutkach wydarzenia. Chłopiec trafił do szpitala, a seniorka została zatrzymana.

81-latka ugodziła nożem 11-letniego chłopca. Była zła, że chłopiec gra z kolegami w piłkę nożną pod blokiem

Kobieta wychodząc z domu zabrała za sobą nóż, którym ugodziła 11-latka. Wezwana pomoc medyczna zabrała dziecko do szpitala w Olsztynie. Rana okazała się powierzchowna i nie ma konieczności zostawiania chłopca na obserwacji. Olek wrócił do domu tego samego dnia.

Choć wezwani na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali Mariannę A., kobieta została zwolniona do domu tego samego dnia. Nie oznacza to jednak końca sprawy. W tej chwili prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie seniorki. Zlecono już przesłuchanie kolegów chłopca i wówczas podjęta zostanie decyzja o ewentualnym postawieniu zarzutów kobiecie.

Rodzice są porażeni zachowaniem seniorki i twierdzą, że Olek chciał jedynie pobawić się z kolegami w piłkęJak utrzymuje „Fakt”, chłopiec miał lezec na ziemi i bronić się przed kobietą. Nastolatek miał mieć ranę po lewej stronie, która wymagała szycia.

Marianna A. utrzymuje, że wyszła z mieszkania z nożem, aby ściąć połamane przez chłopców tulipany, a Olek doskoczył do niej, powalił na ziemię, szarpał i dusił. Seniorka mówi, że chłopak celowo uprzykrza jej życie. Ma pluć na jej schody, zastawiać wejście do piwnicy czy kopać piłkę wprost do jej ogródka.

Jak informował portal "Życie": MRÓWKI NIE CHCĄ WYNIEŚĆ SIĘ Z DOMU, MIMO STOSOWANIA WIELU METOD I CHEMICZNYCH ŚRODKÓW? SĄ NA NIE PROSTE SPOSOBY NASZYCH BABĆ. MOŻNA JE WYKORZYSTAĆ

Przypomnij sobie: AGNIESZKA CHYLIŃSKA POSTANOWIŁA POUKŁADAĆ SWOJE ŻYCIE I WYBRAŁA CAŁKIEM NOWĄ DROGĘ. GWIAZDA PLANOWAŁA WIELKIE ZMIANY OD DAWNA. DZIĘKUJE WIELU OSOBOM

Portal "Życie" pisał również: DO MEDIÓW TRAFIŁY SMUTNE INFORMACJE O MAMIE ANNY PRZYBYLSKIEJ. MATKA UKOCHANEJ PRZEZ POLAKÓW AKTORKI PILNIE TRAFIŁA DO SZPITALA. WIADOMO DLACZEGO

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRZYSZTOF JACKOWSKI PRZEKAZAŁ POLAKOM NAJNOWSZĄ WIZJĘ, KTÓRA DOTYCZY NAJBLIŻSZYCH TYGODNI. WIĘKSZOŚĆ Z NAS NIE BĘDZIE ZACHWYCONA TYM, CO POWIEDZIAŁ