Eleni – popularna wokalistka greckiego pochodzenia musiała zmierzyć się z tragedią jaką jest utrata dziecka. Jej córka Afrodyta zginęła 26 lat temu. Miała zaledwie 17 lat.

Eleni straciła córkę

Eleni to artystka, którą spotkała prawdziwa tragedia. Kobieta straciła swoją córkę, która wówczas miała zaledwie 17 lat.

Eleni/ screen youtube
Eleni/ screen youtube
Eleni/ screen youtube

Jak podaje „Super Express” do tragedii doszło 20 stycznia 1994 roku. Dziewczyna nie wróciła wówczas do domu po zakończeniu zajęć. Ciało dziewczyny zostało znalezione w okolicy Jeziora Powidzkiego. Jak się okazuje dziewczyna zmarła w wyniku postrzału.

17-letnia Afrodyta zginęła z rąk swojego byłego partnera. 21-letni Piotr Gruchota strzelił do swojej ukochanej dwa razy, raz w głowę a drugi raz w serce.

Eleni, która przeszła niewyobrażalna tragedie wybaczyla sprawcy. Co więcej, jak sama powiedziała- straciła wówczas dwójkę dzieci. Mężczyzna był dla niej jak syn. Sprawca trafił do więzienia na 25 lat. Wyszedł z niego w 2015 roku. Mężczyzna zmienił tożsamość i przeniósł się do Berlina.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kiedy wejdzie w życie zapowiadany przez rząd Polski Ład? Premier Mateusz Morawiecki zabrał głos na ten temat

Jak informował portal „Życie.news”: Znana aktorka cała zapłakana. Katarzyna Skrzynecka opublikowała niepokojące nagranie w mediach społecznościowych. Co się jej stało

Sprawdź także ten artykuł: Minister zdrowia zapowiedział wielkie luzowanie obostrzeń pandemicznych. Kto może oczekiwać dobrych wiadomości w najbliższym czasie