Andrzej Kosmala, który był długoletnim menadżerem Krzysztofa Krawczyka postanowił udzielił obszernego wywiadu Wirtualnej Polsce. Podczas rozmowy postanowił wyznać co sądzi na temat sytuacji Krzysztofa juniora.

Andrzej Kosmala o Krzysztofie juniorze

Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube
Krzysztof Krawczyk junior/ screen youtube

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka na jaw wychodzą kolejne fakty z życia muzyka. Wiele kontrowersji wzbudza jego relacja z synem. Jak mieliśmy okazję zobaczyć w reportażu Uwagi, Krzysztof Junior żyje w tragicznych warunkach.

Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Jak się okazuje Krawczyk Junior nie ma gdzie mieszkać. Nie może także liczyć na spadek. Krzysztof Junior nie ma praktycznie gdzie mieszkać.

47-letni syn muzyka aktualnie mieszka w maleńkim pokoju który zajmuje w mieszkaniu wujka. Syn Krzysztofa Krawczyka żyje w nagannych warunkach. Nie jada nawet ciepłych posiłków. W sieci pojawiła się zbiórka, która ma pomóc mężczyźnie stanąć na własnych nogach.

Andrzej Kosmala zdecydował się powiedzieć co sądzi na temat sytuacji materialnej juniora. Jego zdaniem na pieniądzach zależy bardziej opiekunom.

-Krzysiu junior dostanie swoje - to jest rzecz oczywista, jasna i wynikająca z przepisów prawa. Pytanie, kto tymi pieniędzmi będzie rozporządzał, skoro on po wypadku jest na rencie inwalidzkiej. Opiekunowie Krzysia juniora są bardzo zainteresowani wynikiem rozgrywek testamentowych. Dlaczego? Kto weźmie te pieniądze i kto będzie pilnował stanu konta, skoro junior nie jest w pełni sprawny?Choć, moim zdaniem, on może iść do pracy. Widać było w telewizji, jak jasno i przejrzyście mówił. Gdzie jest powiedziane, że 47-letniego faceta musi utrzymywać jego macocha?- powiedział Kosmala.

Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości
Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości

Jak informował portal "Życie": FANI PROGRAMU "MAM TALENT!" NIE MOGĄ WYJŚĆ Z PODZIWU! WIADOMO JUŻ, KTO ZASTĄPI SZYMONA HOŁOWNIĘ W POPULARNYM SHOW

Przypomnij sobie: DZIEWCZYNKA NIE ZOSTAŁA DOPUSZCZONA PRZEZ KSIĘDZA DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. KAPŁAN DAŁ ZASKAKUJĄCY POWÓD DECYZJI. RODZICE NIE WIEDZIELI, CO DALEJ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BABCIA WSTYDZIŁA SIĘ TEGO, ŻE JEJ WNUCZKA JEST NIEŚLUBNYM DZIECKIEM. SYN KOBIETY NIE CHCIAŁ SŁYSZEĆ O CEREMONII. MAŁO BRAKOWAŁO, A STRACIŁBY RODZINĘ