Dominika Kulczyk pokazała swoje dzieci. Widać podobieństwo?

Dzień matki u Dominiki Kulczyk

Dominika Kulczyk już od lat plasuje się na pierwszym miejscu wśród najbogatszych Polek. Uważa się, że posiada majątek o wartości aż 7,1 miliarda złotych.

Wliczają się do niego m.in. odziedziczone po tacie, Janie Kulczyku, nieruchomości, a także spółka Polenergia. Jan Kulczyk zmarł 29 lipca 2015 roku. Miliarder odszedł po rutynowym zabiegu, jaki przeprowadzili na jego sercu lekarze z kliniki w Wiedniu. Śmierć przedsiębiorcy, regularnie pojawiającego się na szczycie listy najbogatszych Polaków, zszokowała całą Polskę.

Dominika Kulczyk nalezy do osob, ktore dbaja o swoja prywatność. Ona i jej mąż książę Jan Lubomirski-Lanckoroński pobrali się w 2001 roku. Niestety małżeństwo rozpadło się w 2013 roku. Owocem ich związku jest dwójka uroczych dzieci.

Z okazji Dnia Matki Dominika Kulczyk zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie ze swoimi pociechami. Jeremi Sebastian ma już 16 lat, a Weronika Karla Konstancja 12.

- Macierzyństwo to przepiękna szansa na doświadczenie miłości bezwarunkowej w świadomości, że dzieci są wolnymi istotami, które są tu dla świata - pisze Dominika Kulczyk pod zdjęciami ze swoimi dziećmi. Zobaczcie te fotki niżej!

Jak informował portal "Życie": OGROMNE ZMIANY W PROGRAMIE "THE VOICE OF POLAND"! W FOTELU JURORSKIM NIE ZASIĄDZIE JUŻ URSZULA DUDZIAK. DLACZEGO PODJĘTO TAKĄ DECYZJĘ

Przypomnij sobie: KSIĄŻĘ WILLIAM NIE MÓGŁ SIĘ POWSTRZYMAĆ I PUBLICZNIE ZADRWIŁ ZE SWOJEJ ŻONY? REAKCJA KATE BYŁA BEZCENNA. KSIĘŻNA Z PEWNOŚCIĄ DŁUGO MU TEGO NIE ZAPOMNI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: ZNANA AKTORKA WYJAWIŁA PRAWDĘ O SWOIM STANIE ZDROWIA! CO TAKIEGO DZIEJE SIĘ Z AGATĄ MŁYNARSKĄ I JAKIEJ POMOCY POTRZEBUJE