Każda z nas lubi czuć się pięknie. Jest na to wiele sposobów. Choć nie zawsze mamy na nie czas czy fundusze, zawsze szukamy sposobów na to by pozbyć się niedoskonałości. Często z pomocą przychodzi nam wtedy makijaż, który doskonale potrafi ukryć wszystkie nasze niedoskonałości, a uwydatnić wszystko to co w naszej twarzy ładniejsze.

Chodzi odpowiednim tajników makijażu możemy podkreślić swoje oczy, brwi, uwydatnić kości policzkowe czy usta. Potrafimy także zmniejszyć nos czy znacznie zmienić rysy naszej twarzy.

Przeszła niezwykła metamorfozę. Mąż jej nie poznał

Nie każda z nas jednak potrafi zrobić perfekcyjny makijaż samemu. Czasami wynika to z braku doświadczenia, umiejętności czy tego, jak wygląda nasza twarz. W takim przypadku udajemy się do specjalisty. Jednym z nich jest wizażysta, który znacznie zmienił wygląd pewnej kobiety.

67-letnia Vicki jest na emeryturze. Kobieta, która póki co cieszy się zdrowiem nie mogla jednak w pelni korzystac z zycia. Wszystko przez kompleksy, które skutecznie blokowały ją psychicznie. Na szczęście udało się pomóc. Viki trafiła w ręce specjalistów a jej metamorfoza zrobiła furorę.

67-latka miała między innymi kompleksy związane ze swoimi cienkimi włosami. Na szczęście trafiła pod skrzydła fryzjera, który pokazał jej jakie fryzury powinna wybierać.

Metamorfoza staruszki/ Youtube
Metamorfoza staruszki/ Youtube

Jak informował portal "Życie": PRZEŚMIESZNA SYTUACJA NA ANTENIE „DZIEŃ DOBRY TVN”. NAJNOWSZE WYDANIE ŚNIADANIÓWKI DOPROWADZIŁO WIDZÓW DO ROZPUKU! PROWADZĄCY WPADLI W GŁUPAWKĘ

Przypomnij sobie: KOBIETA OTRZYMAŁA ZAPROSZENIE NA PIERWSZĄ KOMUNIĘ, KTÓREGO TREŚĆ JEST NIE DO PRZYJĘCIA. INTERNAUTKA WYLAŁA ŻAL W SIECI. ZOSTAŁA POPROSZONA O PIENIĄDZE

Portal "Życie" pisał również: PREMIER MATEUSZ MORAWIECKI Z PORUSZAJĄCYM WYZNANIEM W INTERNECIE. SZEF POLSKIEGO RZĄDU ZE ŁZAMI W OCZACH WSPOMNIAŁ UKOCHANEGO OJCA. PAMIĘĆ WCIĄŻ ŻYWA