Ilona Ostrowska pożegnała się z "Na dobre i na złe"? Aktorka odeszła z Telewizji Polskiej.

Ilona Ostrowska nie pojawi się już w serialu "Na dobre i na złe". Aktorka zakonczyla swoja przygode z produkcją. Postać grana przez Ostrowską zostanie uśmiercona. Dlaczego zdecydowano się nie kontynuować dalej jej wątku?

Informację, która z pewnością zasmuci fanów Ilony Ostrowskiej przekazał jeden z portali. Okazuje się, że powód, dla którego zdecydowano się nie kontynuować współpracy jest zaskakujący. O co chodzi?

Ilona Ostrowska zakończyła właśnie pracę w serialu "Na dobre i na złe". Aktorka odgrywała w nim rolę mecenas Kariny Smudy, żony profesora Falkowicza (Michał Żebrowski). Zgodnie z informacjami, które przekazał portal "Super Express", pani mecenas zostanie uśmiercona!

Jak udalo sie ustalic postać pani mecenas zostanie uśmiercona poniewaz Ostrowska zdecydowala sie na zerwanie współpracy z “Na dobre i na złe”. Jak się okazuje wszystko dlatego, że aktorka postanowiła wrócić do kultowego serialu, w którym Ostrowska ogrywa pierwsza rolę. Czy już wiecie o jakim serialu mowa?

"Ilona Ostrowska z serialową Leśną Górą żegna się już raczej na zawsze. (...) Na szczęście artystka nie zniknie z ekranów TVP, a prawdopodobnie powróci do produkcji, która przed laty pomogła wznieść się jej na szczyty popularności.

Nieoficjalnie mówi się, że aktorka musiała zrezygnować z roli w "Na dobre i na złe" ze względu na powrót "Rancza", w którym gra Lucy. Telewizja Polska stara się, by jedna gwiazda nie grała w jednym czasie w dwóch ważnych produkcjach spółki - czytamy w tabloidzie.

Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube
Ranczo/ screen youtube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: TO JUŻ KOLEJNA PODBRAMKOWA SYTUACJA W DZIEŃ DOBRY TVN! WIDZOWIE POPULARNEGO PROGRAMU ŚNIADANIOWEGO NIE KRYLI ROZCZAROWANIA

O tym się mówi w Polsce: KRYSTYNA PAWŁOWICZ NICZYM LWICA BRONI OJCA TADEUSZA RYDZYKA. BYŁA POSŁANKA PIS NIE ZOSTAWIA SUCHEJ NITKI NA PRZECIWNIKACH ZAKONNIKA. O CO POSZŁO

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ KAROL ZAPROWADZI PORZĄDEK W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ. OD TERAZ ROYALSI BĘDĄ MUSIELI CHODZIĆ DO PRACY. DOSTANIE SIĘ TEŻ MEGHAN I HARRY’EMU

Z życia gwiazd: OSTATNIE ZDJĘCIE OPUBLIKOWANE PRZEZ MAŁGORZATĘ ROZENEK – MAJDAN WYWOŁAŁO SPORE ZAMIESZANIE. INTERNAUCI NIE ZOSTAWILI NA CELEBRYTCE SUCHEJ NITKI