Anna Lewandowska pracuje nad zorganizowaniem bajkowego przyjęcia dla swoich córeczek. Laura i Klara poczują się jak prawdziwe księżniczki!

Anna Lewandowska potrafi pogodzić karierę zawodową z byciem mamą. Sportsmenka w 2013 roku stanęła na ślubnym kobiercu z najpopularniejszym polskim piłkarzem Robertem Lewandowskim.

- Kiedy byłam małą dziewczynką, nie wierzyłam w siebie, a teraz uwierzyłam. Dużo ludzi mówi, że sukces zawdzięczam Robertowi. Można jednak spojrzeć na to też tak, że miałam dwa razy więcej pracy do włożenia, żeby pokazać ludziom, że mimo bycia żoną Roberta od zawsze pracowałam, robiłam i robię coś swojego – zdradziła w Gali.

Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba
Anna i Robert Lewandowscy/ instagram: annalewandowskahpba

Para doczekała się dwóch córek: starszej Klary oraz młodszej Laury. Dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców.

Już niedługo Klara i Laura obchodzily będa swoje urodziny. Z tej okazji Anna Lewandowska postanowiła urządzić jej bajkowe przyjęcie.

Jak donosi Party, Ania postyanopwila urzadzic urodziny dziewczynek wspolnie. Jak udało się dowiedzieć przyjęcie odbędzie się w posiadłości Lewandowskich w Monachium.

- Kindebal będzie wspólny, ale torty dwa: z jednorożcem dla Klary, a dla Laury z Calineczką – zdradza ktoś z otoczenia Lewandowskich.

Lewandowscy mają jeszcze jedno życzenie. Ania, która walczy z ekologia poprosiła gości, by na przyjęcie nie przynosili plastikowych prezentów dla dziewczynek a jedynie drewniane zabawki lub gry edukacyjne.

Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KSIĄDZ PARAFII W POLSCE WYSZEDŁ Z KURIOZALNYM POMYSŁEM. WIELU PARAFIAN NIE DOWIERZA, ŻE MOŻNA NA TO WPAŚĆ W MAJU, A INNI POPIERAJĄ. TO NIE JEST ŻART

O tym się mówi na świecie: RODZINA ODZIEDZICZYŁA PO DZIADKU CAŁKIEM ZAMUROWANY GARAŻ. PRZEZ LATA NIKT NIE ZAGLĄDAŁ DO ŚRODKA. GDY BLISCY ZBURZYLI JEDNĄ ŚCIANĘ STANĘLI JAK WRYCI

Z życia gwiazd: AGNIESZKA RADWAŃSKA WYZNAŁA PRAWDĘ O DZIECKU. ZNANA TENISISTKA POTWIERDZIŁA KRĄŻĄCE OD DAWNA POGŁOSKI. FANI JĄ POPIERAJĄ I ZGADZAJĄ SIĘ Z DECYZJĄ