Najnowsze wieści dotyczące Artura Orzecha i głośnego zakończenia współpracy z Telewizją Polską. Komentatora postanowił obronić... Jarosław Jakimowicz. O co chodzi?

Artur Orzech, a przede wszystkim jego głos znany jest niemalże wszystkim. Dziennikarz od wielu lat związany był z Telewizją Polską, gdzie między innymi co roku komentował uwielbiany przez Polaków konkurs Eurowizji. Prowadził także wiele innych programów, jak “Szansa na sukces”.

Od marca tego roku prezenter jednak wszedł w niemały konflikt z TVP. Wszystko zaczęło się od charytatywnego odcinka programu “Szansa na sukces”, w którym Orzech nie zgodził się wziąć udziału. Swoją decyzję argumentował słowami, iż nie pozwoli sobie “swoją twarzą popierać zespołu Boys i pana Pietrzaka”.

W związku z tym niedawno zakończyła się wieloletnia współpraca Artura Orzecha z TVP, a za nim wstawiło się wiele gwiazd.

Jarosław Jakimowicz broni Artura Orzecha

Wśród gwiazd wspierających prezentera znalazł się... Jarosław Jakimowicz. Internauci byli w szoku, gdyż Jakimowicz zazwyczaj popiera wszelkie decyzje TVP.

- Mimo, że nie łączy nas jakaś zdarzyła znajomość, to bardzo przykro mi słuchać i czytać te wszystkie informacje na temat Artura. Byliśmy kiedyś razem w Teheranie. Chciałbym zobaczyć Ciebie znów w telewizji. Trzymaj się - brzmi wypowiedź Jakimowicza.