Zaskakujące informacje dotyczące rodziny Krawczyków. Żona zmarłego artysty przerwała milczenie i skomentowała skandaliczne zachowanie Mariana Lichtmana. Padły naprawdę mocne słowa! Jak się okazuje, to nie koniec rodzinnych problemów - jest jeszcze coś, o czym nie wie niemalże nikt... Internauci są zaniepokojeni.

Po śmierci jednego z najwybitniejszych polskich artystów, Krzysztofa Krawczyka wokół jego rodziny zaistniała niemała afera. Przyjaciel i menadżer piosenkarza, Andrzej Kosmala wdał się w konflikt z Marianem Lichtmanem należącym do zespołu Trubadurzy.

Głos w tej sprawie zdecydowała się zabrać Ewa Krawczyk. Padły mocne słowa!

Ewa Krawczyk dosadnie w stronę Mariana Lichtmana!

Żona zmarłego Krzysztofa Krawczyka postanowiła wypowiedzieć się szczerze, co myśli o zaistniałej aferze.

- Marian Lichtman - ja muszę powiedzieć parę słów, bo już mam dość Twojego mieszania się w nasze sprawy. Przyjacielem mojego Krzysia oddanym na całe życie i teraz jest Andrzej Kosmala. Mój mąż przed Tobą mnie ostrzegał, bo zawsze wynosiłeś do gazet co się dzieje u nas w domu. - napisała na Facebooku Ewa Krawczyk.

Okazuje się, że to nie koniec rodzinnych problemów. Jak sama wspomniała, brat Krzysztofa Krawczyka jest ciężko chory – nie wie nawet o tym, że zmarł jego brat. Internauci są naprawdę zasmuceni tym, co przeżywa rodzina.