Całkiem nowe informacje dotyczące związku Moniki oraz Zbigniewa Zamachowskich. Dziennikarka postanowiła przerwać milczenie i w ostrych słowach skomentowała cały konflikt w małżeństwie. Fani nie kryją zdziwienia po tym, co usłyszeli... O co chodzi?

Rozstanie Moniki Zamachowskiej oraz Zbigniewa Zamachowskiego budzi ogromne zdziwienie i niedowierzanie wielu osób. Od kilku tygodni w mediach aż huczy o zakończeniu związku i niemal każdy zastanawia się, co takiego było przyczyną nagłego rozstania.

Dziennikarka i prezenterka telewizyjna, Monika Zamachowska postanowiła szczerze wyznać całą prawdę.

Padły mocne zarzuty!

Monika Zamachowska przyznała, że mąż dopuścił się zdrady. Mimo to jednak nie wierzyła w to, że kiedykolwiek może ją zostawić, gdyż jak przyznała, decyzję o rozstaniu podjął Zbigniew.

- Byłam w szoku. (...) Uświadomiłam sobie, że byłam naiwna, że miałam w głowie fałszywy obraz rzeczywistości. Wydawało mi się, że kłopoty, które mieliśmy - ze zdradą męża włącznie - to były kłopoty jak w innych związkach. (...) oczywiście szukam winy w sobie, szukam uzasadnienia, jak mogło do tego dojść, że za chwilę będę potrójną rozwódką. - wyznała Monika Zamachowska.

Fani są zaskoczeni tym, co przeczytali – mocno wspierają idolkę i życzą jej jak najlepiej!