Kilka ostatnich fotografii zamieszczonych przez aktorkę oraz prezenterkę telewizyjną, Annę Wendzikowską wywołało w sieci prawdziwą burzę! Kobieta po raz kolejny pochwaliła się wyjazdem na egzotyczne wakacje. Internauci zareagowali ostro. Padły mocne słowa! O co chodzi?

Anna Wendzikowska bez wątpienia należy do grona najbardziej popularnych i lubianych dziennikarek w polskim show-biznesie. W mediach społecznościowych kobieta pozostaje bardzo aktywna, dzieląc się z fanami zarówno życiem zawodowym, jak i prywatnym.

Stąd właśnie w prosty sposób można wywnioskować, że prezenterka uwielbia podróże, gdyż jeszcze niedawno - niespełna miesiąc temu – wypoczywała na Kostaryce, a już wybrała kolejną destynację. Dokąd się wybrała?

Tym razem padło na... Karaiby!

Na Karaiby Anna Wendzikowska wybrała się z córkami. Mimo malowniczych fotografii fani nie zaregowali zbyt pozytywnie na kolejną podróż gwiazdy. W komentarzach pod fotografiami posypała się lawina negujących słów.

Internauci nie pochwalali takich wyjazdów w trakcie pandemii, a także wyrażali poczucie niesprawiedliwości, gdyż wiele osób zmaga się z ciężką sytuacją i stratą pracy poprzez koronawirusa, a gwiazdy w tym czasie chwalą się wakacjami. Czy Internauci mają rację?