Najnowsze wieści dotyczące rodziny królewskiej właśnie ujrzały światło dzienne – mimo że tysiące fanów miało ogromne nadzieje na tego typu wieści, tak jednak w dalszym ciągu budzi to wielkie zaskoczenie! Po uroczystym pożegnaniu księcia Filipa, książę William oraz Harry ucięli długą, szczerą rozmowę. Czy to oznacza koniec długo trwającego konfliktu między braćmi? Wszystko na to wskazuje! Ekspertka zauważyła drobne szczegóły.

Wieść o śmierci księcia Filipa 9 kwietnia mocno wstrząsnęła zarówno Brytyjczykami, jak i całym światem. Uroczysta ceremonia pogrzebowa, którą zaplanowano na 17 kwietnia oznaczała, że Harry, który od jakiegoś czasu pozostaje w konflikcie z rodziną będzie musiał się z nią zmierzyć. Fani zastanawiali się, jak będzie wyglądało spotkanie rodzinne.

Czy konflikt został zażegnany?

Po pożegnaniu księcia Filipa bracia William oraz Harry w towarzystwie księżnej Kate udali się na rozmowę. Jak wynika ze słów ekspertki od mowy ciała, Judi James, ich rozmowa wyglądała na szczerą oraz przepełnioną emocjami. Być może to koniec konfliktu?

- Po kilku sekundach rozmowy, która wyglądała na naturalną i niewymuszoną, Kate cofnęła się, pozostawiając dwóch braci, którzy poszli do przodu i kontynuowali konwersację. Wyglądało to na prawdziwą chwilę zjednoczenia, a nie coś wymyślonego dla kamer. - mówiła ekspertka.