Najnowsze zdjęcie opublikowane w mediach przez wiele lat było skrywane w archiwum rodziny królewskiej, a dostęp do niego mieli wyłącznie członkowie rodziny. Skrywana fotografia księcia Filipa i królowej Elżbiety II właśnie ujrzała światło dzienne. Zdjęcie robi w sieci prawdziwy szał! Co takiego przedstawia?

Informacja o śmierci księcia Filipa 9 kwietnia 2021 roku wzbudziła ogromne zaskoczenie i niedowierzanie zarówno wszystkich Brytyjczyków, jak i całego świata. Uroczysta ceremonia pogrzebowa odbędzie się dziś, 17 kwietnia, a udział w niej wezmą - ze względu na trwającą pandemię koronawirusa – tylko członkowie rodziny królewskiej.

Po śmierci księcia Edynburga jego żona, królowa Elżbieta wspominając męża postanowiła podzielić się ze światem pewnymi informacjami bądź fotografiami, które dotychczas ukryte były w archiwum rodzinnym i dostępne tylko nielicznym.

Fotografia, jaka pojawiła się ostatnio bardzo spodobała się Internautom!

Pocztówka z wakacji

Królowa Elżbieta II postanowiła udostępnić mediom fotografię ze wspólnych wakacji w Scottish Highlands - zdjęcie wykonane było na szczycie Coyles of Muick w roku 2003. Internauci są zachwyceni spokojem i sielanką, jaka płynie z poniższej fotografii.