Najnowsze informacje dotyczące rodziny Cezarego Żaka właśnie ujrzały światło dzienne. Wiele osób będzie zaskoczonych tym, czego się dowie! Okazuje się, że córka aktora wykonuje niesamowicie odpowiedzialny zawód. Cezary Żak pęka z dumy. Fani także są pod wrażeniem i masowo przesyłają gratulacje i wyrazy uznania. O co chodzi?

Cezary Żak, a także jego żona Katarzyna Żak to bez wątpienia jedno z małżeństw, które jest szczerze uwielbiane przez Polaków. Para zasłynęła przede wszystkim dzięki wzięciu udziału w kultowym serialu komediowym “Miodowe lata”.

Mimo iż od zakończenia emisji produkcji minęło sporo lat, Polacy nadal kojarzą ich przede wszystkim z tych ról.

Para zawarła związek małżeński w 1985 roku, a o ich życiu prywatnym wie niewiele osób. Cezary i Katarzyna Żak doczekali się dwójki potomstwa – pierwsza z córek, Aleksandra skończyła już 33 lata, druga zaś - Zuzanna, jest sporo młodsza i ma 25 lat.

Rodzice pękają z dumy!

Okazuje się, że młodsza z córek - mimo młodego wieku już wiele osiągnęła. Zuzanna Żak skończyła uniwersytet medyczny, a aktualnie bierze udział w walce z koronawirusem, aktywnie pomagając zakażonym pacjentom. Rodzice nie kryją dumy, ale i strachu, gdyż jest to naprawdę odpowiedzialne zajęcie.