Najnowsze informacje dotyczące jednej z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek, Danuty Holeckiej mogą zaskoczyć wiele osób! Okazuje się, że dziennikarka chodziła do bardzo nietypowej szkoły - mało kto o tym wiedział! O jakiej szkole mowa?
Danuta Holecka to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i szanowanych dziennikarek Telewizji Polskiej. Kobieta od osiemnastu lat związana jest z TVP, a jej kariera dziennikarska nieustannie pnie się do góry.

Mimo że kobieta uznawana jest przez wielu za urodzoną dziennikarkę, mało kto wie, że tak naprawdę... nie skończyła studiów na tym kierunku! Ponadto, uczęszczała do bardzo nietypowej szkoły średniej. O czym mowa?

Danuta Holecka miała sporo szczęścia!

Danuta Holecka nie ma wykształcenia dziennikarskiego, lecz mimo to dostała się do pracy w Telewizji Polskiej – jak? Okazuje się, że kobieta miała po prostu sporo szczęścia i wrodzonych umiejętności, gdyż aplikując na to stanowisko nie sądziła, że dostanie pracę.

Dziennikarka skończyła ekonomię w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Mało kto wie także, że jej szkołą średnią było liceum Sióstr Nazaretanek w Warszawie. Internauci są mocno zaskoczeni, że kobiecie udało się zrobić tak dużą karierę bez wykształcenia kierunkowego!