Fotki mieszkania raz po raz publikowane przez dziennikarkę, Hannę Lis robią prawdziwy szał w sieci. Kobieta zdecydowała się na to, aby pokazać fanom swój luksusowy apartament, który znajduje się w samym centrum Warszawy. Internauci są oczarowani, nie mogą napatrzeć się na te wnętrza! Trzeba przyznać, że są naprawdę wyjątkowe!

Hanna Lis to bez wątpienia jedna z najbardziej szanowanych i rozpoznawalnych dziennikarek w polskim show-biznesie. Mimo iż jej kariera nieco zwolniła, a kobieta nie pojawia się tak często w telewizji, pozostaje bardzo aktywna w sieci i w dalszym ciągu komentuje różne wydarzenia w kraju i na świecie - głównie są to sytuacje ze sceny politycznej.

Poza tym dziennikarka chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych, raz po raz zamieszczając fotki ze swojego luksusowego apartamentu - wygląda naprawdę świetnie!

Nowocześnie, ale także przytulnie i z klasą

Mieszkanie Hanny Lis, które usytuowane jest w stolicy urządzone jest w nowoczesnym stylu – dominuje w nim jasna, stonowana kolorystyka. Nieco bardziej wyniosłego charakteru mieszkaniu nadają pałacowe żyrandole, wysokie sufity czy sztukateria. Z całą pewnością jednak największą uwagę przykuwają liczne rośliny doniczkowe, które nadają przytulności wnętrzom.