Najnowszy odcinek show „Dance Dance Dance” wzbudził wiele emocji. Wszystko przez sprzeczkę, do której doszło między jurorkami programu. Bylo goraco!!

Sprzeczka między sportsmenką i tancerką. O co poszło jurorką “Dance, Dance, Dance”?

Podczas ostatniego odcinka tanecznego show doszło do ostrej dyskusji między Idą Nowakowską a Joanną Jędrzejczyk. Jurorki nie zgodziły się ze sobą w pewnej kwestii. Do akcji musiał wkroczyć Agustin Egurrola. Było gorąco.

Podczas ostatniego, czwartego odcinka “Dance, Dance, Dance” między Joanna a Ida doszlo do stskusji. Panie poróżniła opinia na temat tańca jednego z duetów. Zdaniem sportsmenki Ida przyznala jednej z uczestniczek zbyt duza ilosc punktow.

- Z odcinka na odcinek jesteś zupełnie sprzeczna sama ze sobą - zaczęła Joanna Jędrzejczyk. - Zupełnie nie. Od zawsze jestem konsekwentna w komplementowaniu tej pary - odpowiedziała Ida Nowakowska. - To pogubienie nawet ja zobaczyłam - skwitowała Joanna.

Dyskusja stawała się coraz bardziej zawzięta. Musiał do niej dołączyć Agustin Egurrola, który postanowił przerwać kłótnię jurorek.

Dance, Dance, Dance/Youtube
Dance, Dance, Dance/Youtube

Dance, Dance, Dance/Youtube
Dance, Dance, Dance/Youtube

Dance, Dance, Dance/Youtube
Dance, Dance, Dance/Youtube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: CZĘŚĆ ZASAD NOWEGO PROGRAMU RZĄDU, CZYLI NOWY ŁAD WYSZŁY NA JAW! CZY 500 PLUS PRZEJDZIE DO HISTORII? WIADOMO, CO BĘDZIE ZE ŚWIADCZENIEM

O tym się mówi w Polsce: OPŁATA ZA CHRZEST TO NIE ZAWSZE „CO ŁASKA”. W WIELU PARAFIACH W POLSCE KSIĘŻA USTALILI CENNIKI. CO NA TO PAPIEŻ? MOWA NAWET O 500 ZŁOTYCH

Z życia gwiazd: POTĘŻNA WPADKA MAGDY GESSLER MOGŁA ZAKOŃCZYĆ SIĘ WIELKĄ KOMPROMITACJĄ I TO NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ! CO ZROBIŁA GWIAZDA TVN? URATOWAŁ JĄ KELNER